valuvaigisti kombinatsioon, paratsetamooli / salitsülaatide (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Acetaminophen ja salitsülaatide kombinatsioon ravimid vähendavad valu ja vähendada palavik. Neid võib kasutada, et leevendada episoodiliselt põhjustatud valu kerge põletik või artriit (reuma). Atsetaminofeeni, aspiriin ja kofeiin kombinatsiooni võib kasutada ka valu leevendamiseks seostatakse migreeni.

Kumbki atsetaminofeeni ega salitsüülamiid on sama efektiivne kui aspiriin ravimiseks krooniline või tugev valu, või teised sümptomid, põletikust tingitud või artriit. Mõned neist koostisega ravimeid ei sisalda aspiriini. Isegi need, kellel sisaldada aspiriin ei pruugi sisaldada piisavalt efektiivne nendes tingimustes.

Paar aruanded on näidanud, et atsetaminofeeni ja salitsülaadid kasutatakse koos võivad põhjustada neerukahjustust või vähk neeru- või kusepõis. See võib juhtuda, kui suures koguses nii ravimite koosannustamine väga pikka aega. Siiski, võttes tavaline koguses Nende kombineeritud ravimeid lühikest aega ei ole näidanud, et põhjustada soovimatud toimed. Ka selline toime ei ole tõenäoline kas atsetaminofeeni või salitsülaati kasutada üksi, isegi kui suurtes kogustes on võetud pikka aega. Seega pikaajaliseks kasutamiseks, võib see olla kõige parem kasutada kas atsetaminofeeni või salitsülaadid, kuid mitte nii, kui te olete alla arsti abi.

Enne kui mõni neist kombinatsioon ravimid lapsele, vaadake pakendi etiketti väga hoolikalt. Mõned neist ravimitest on liiga tugev kasutada lastel. Kui te ei ole kindel, kas konkreetne toode võib lapsele andma, või kui teil on küsimusi summa anda, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Need ravimid on saadaval ilma retseptita. Samas võib arst on eriline juhiseid õige nende ravimite annuseid teie tervislik seisund.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Kapsli; Tablet; Kapsli vedelikuga täidetud; Packet

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Allergia

Eakad inimesed võivad suurema tõenäosusega kui nooremate täiskasvanute arendada tõsiseid probleeme neerudega, kui nad võtavad suurtes kogustes Nende kombineeritud ravimeid pikka aega. Seetõttu on parem, et vanemad inimesed ei tohi seda ravimit kauem kui 5 päeva järjest, kui nad on alla arsti abi.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Muud koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades selle klassi ravimid koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Doseerimine

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit koos toiduga või terve klaasi (8 untsi) vett, et vähendada võimalust, seedehäired.

Kui ei ole teisiti määranud teie arst

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui Te võtate seda ravimit pikka aega või suurtes annustes, peab arst kontrollima teie korrapäraseks külastused. See on eriti oluline eakatele inimestele, kes võivad olla suurema tõenäosusega kui nooremate täiskasvanute arendada tõsiseid probleeme neerudega, kui nad võtavad suurtes kogustes seda ravimit pikka aega.

ladustamine

Kontrollige koos oma arstiga

Ärge võtke kombinatsiooni sisaldavad ravimid aspiriin 5 päeva enne operatsiooni, sh hambaoperatsioon, kui ei ole teisiti määranud oma arsti või hambaarsti. Aspiriini võtmine selle aja jooksul võib tekitada verejooksu probleeme.

Kontrollige etiketilt kõik üle leti (OTC), nonprescription ja retseptiravimite nüüd võtta. Kui mõni neist sisaldavad paratsetamooli, aspiriini, teiste salitsülaatide nagu vismutsubsalitsülaati (nt Pepto Bismol) või magneesiumi salitsülaatide (nt Nuprin Seljavalu caplets) või salitsüülhapet (olemas mõned šampoonid ja naha tooted), kontrollige oma tervishoiusüsteemi professionaalne. Kasutades mõni neist koos see ravim võib põhjustada üledoosi.

Seedehäired võib olla tõenäolisem kui juua kolm või enam alkohoolseid jooke, kui te võtate aspiriini. Samuti maksakahjustus võib olla tõenäolisem kui juua kolm või enam alkohoolsete jookide tarvitamise ajal paratsetamooli.

Võtnud teisi ravimeid koos paratsetamooli ja salitsülaadid võib suurendada riski soovimatuid tagajärgi. Risk sõltub sellest, kui palju iga ravimit võtate iga päev ja kui kaua te võtate ravimeid koos. Kui teie arsti või hambaarsti suunab teid nende ravimite koos regulaarselt, järgige tema suunas hoolikalt. Samas ei võta järgmistest ravimitest koos nende kombinatsioon ravimeid rohkem kui paar päeva, kui arst on suunatud seda teha ja pärast oma edu

Antitsiidi olemas puhverdatud vorme nende kombinatsioon ravimeid võib hoida teiste ravimite õige. Kui teil on vaja võtta puhverdatud kujul ravimit, ja te kasutate ka ühe järgmistest ravimitest, tuleb kindlasti võtta puhverdatud paratsetamooli ja salitsülaatide kombinatsioon meditsiinis

Kui te võtate lahtistav, mis sisaldab tselluloosi, ärge võtke seda 2 tunni jooksul ravimi võtmist. Võttes lahtistav ja seda ravimit lähestikku võivad teha seda ravimit vähem tõhusamaks, vältides salitsülaatühend ta imendumist organismis.

Acetaminophen ja salitsülaat kombinatsioonid võivad segada tulemused teatud meditsiinilisi teste. Enne teil on mingeid meditsiinilisi analüüse, rääkige eest vastutav isik, kui teil on mingeid nende kombinatsioon ravimid jooksul viimase 3 või 4 päeva. Kui võimalik, siis on parem kutsuda laboris, kus katse tehakse umbes 4 päeva enne tähtaega, et teada saada, kas ravim võib võtta jooksul 3 või 4 päeva enne testi.

Diabeediga patsientidel

Patsientidel, kes ühe toote, mis sisaldavad kofeiini

Kui te arvate, et teie või keegi teine ​​on võtnud üledoosi selle ravimi saada hädaabi korraga. Võttes üledoosi salitsülaadid võib põhjustada teadvuse kadu või surma. Esimene sümptom aspiriini üledoosi võib helin või sumin kõrvus. Muud märgid krambid (hood), kuulmislangus, segadus, raske uimasus või väsimus, raske põnevust või närvilisus ja ebatavaliselt kiire või sügav hingamine. Märgid raske paratsetamooli üleannustamise ilmuda alles 2 kuni 4 päeva pärast üleannustamisel, kuid ravi, et vältida maksakahjustust või surm tuleb alustada 24 tunni jooksul või vähem pärast üleannustamisel.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib see ikkagi tekitada mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.