Tervislik Type 2 Diabetes Dieet: süsivesikute, kiudainete, soola ja rasva

diabeet Trends

Mida süüa teeb suur erinevus, kui teil on suhkurtõbi. Kui teil ehitada oma dieeti, neli peamist asja keskenduda on süsivesikuid, kiudaineid, rasva ja soola. Siin on, mida sa peaksid teadma igaüks neist.

Parima ja halvima toitlustamine Diabeet-Savvy Toitlustus

Süsivesikud teile kütust. Need mõjutavad teie veresuhkru kiiremini kui rasvade või valkudega. Sul on peamiselt saada neid

Mõned süsivesikuid on lihtne, nagu suhkur. Muud süsivesikuid on keerulised, nagu seda leidub ubadest, pähklitest, köögiviljad ja täisteratooted.

Liitsüsivesikuid on parem teile, sest nad võtavad enam oma keha seedima. Nad annavad teile pidevat energiat ja kiudaineid.

Võib-olla olete kuulnud “süsivesik lugedes.” See tähendab, et sa jälgida süsivesikuid (suhkrut ja tärklist), mida süüa iga päev. Arvestan grammi süsivesikute ja jagades ühtlaselt toidukordade vahel, mis aitab teil kontrollida oma veresuhkru taset.

Kui sa sööd rohkem süsivesikuid kui insuliini pakkumise saavad hakkama, võib teie veresuhkru tase tõuseb. Kui sa sööd liiga vähe, võib teie veresuhkru tase võib langeda liiga madalale. Saate hallata neid nihkeid, teades, kuidas loendada süsivesikuid.

Üks süsivesikute portsjon võrdub 15 grammi süsivesikuid.

Registreeritud dietoloog aitab teil aru saada, süsivesikute loendamise kava, mis vastab teie vajadustele. Täiskasvanutel tüüpiline kava sisaldab 2-4 carb portsjonit igal söögikorral, ning 1-2 suupisteid.

Saad peaaegu iga toiduaine riiulilt, lugeda etikett ja kasutada informatsiooni grammi süsivesikuid sobivaks toiduks oma 2. tüüpi diabeedi söömisharjumused.

Igaüks saab kasutada carb lugedes. See on kõige kasulikum, et inimesed, kes võtavad rohkem kui üks päev insuliini süstimiseks kasutada insuliinipumba või soovivad rohkem paindlikkust ja erinevaid oma toiduvalikuid.