Taskukohane Care Act: Kaalulangus Coverage

Vajadus kaalust alla võtta? Sa ei ole üksi. Rääkige oma arstiga. Sul võib olla võimalik saada tasuta abi kaudu oma tervishoiu plaan all Taskukohane Care Act.

Enamik tervisekindlustuse plaane, sealhulgas kõik plaanid osta läbi Marketplace, nüüd ka rasvumise sõeluuringute ja nõustamist, ilma copays või redaktsiooni. Kui te lähete füüsiliseks, arst tavaliselt kontrollida oma kaalu ja pikkuse. Mis need numbrid, saab ta aru saada, oma kehamassiindeks või BMI. KMI 25 või kõrgem on ülekaalulised. KMI 30 või rohkem on rasvunud.

Inimesed, kes on rasvunud on tõenäolisem, et saada tõsiseid terviseprobleeme nagu südamehaigused, diabeet, ja mõned kasvajad. Kehakaalu võib vähendada oma võimalusi saada mõni neist.

Kui arst leiab, et teil sobivad meditsiinilise juhised rasvumisega, siis võib saada nõustamist toitumise ja kehakaalu vähendamine. See võib olla üks-ühele kohtumised, või võite saada kaalulangus nõu ja abi rühma nagu kaalujälgijad. Pöörduge kindlustus kava lisainformatsiooni.

Nõustamine istungid aitab teil muuta mis tahes ebatervislik toitumine ja treeningkava. See omakorda aitab teil kaotada kaalu ja vähendada võimalust terviseprobleeme.

Vastavalt Taskukohane Care Act, ei ole täpset definitsiooni ülekaalulisus nõustamine peab sisaldama. Coverage varieerub kava planeerida, et helistada oma kindlustusandjale, et näha, mida teie poliitika katab. Kui saad kindlustuse kaudu oma tööd, saab ka helistada oma personaliosakond kontrollida.

Et aidata teil saada tagasi tervisliku kehakaalu, võib arst soovitada toitumine ja treeningprogrammi. Enamik inimesi tahavad süüa palju puu- ja köögivilju, täisteratooteid, ja madala rasvasisaldusega piimatooteid. Vali lahja liha ja toiduaineid, mis on madala ebatervislikud rasvad, kolesterool, ja lisatakse suhkur. Harjutus aitab ka. Tööd teed kuni 30 minutit kõige päeva.

Kui teil on palju kaalu kaotada, võib arst soovitada ravimeid või operatsiooni. Taskukohane Care Act ei nõua tervisekaitse kavasid, sealhulgas ostetud Marketplace, et katta see, kuid mõned. Kontrolli oma plaani, et näha, mis on teile kättesaadavaks.

Allikad

CDC: “Kehakaalu”, “Tervisliku toitumise jaoks tervislik kaal”, “kehalise aktiivsuse tervislikku kaalu.

HealthCare.gov: “Mis on minu ennetava ravi kasu?”

Healthfinder.gov: “Vaata oma kaalu.”

Medscape: “Getting Paide ülekaalulisuse raviks Nüüd, et see on” Haiguste. ”

SurgeonGeneral.gov: “ülekaalulisuse ja rasvumisega.”

USA ennetavaid teenuseid Task Force: “sõelumine ja juhtimine Rasvumine täiskasvanutel.”

Vaja ravikindlustusega abi? Vastus mõned küsimused, et saada oma isikliku tegevuskava.