Täiskasvanute Tussin rinnakongestioone suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): Guaifenesiin

Guaifenesiin kasutatakse raviks köha ja ülekoormuse põhjustanud nohu, bronhiidi ja teiste hingamisteede haigusi. See toode ei ole tavaliselt kasutatakse pidev köha suitsetamise või pikaajalise hingamisprobleemid (nagu krooniline bronhiit, emfüseem), kui arsti juhiste järgi. Guaifenesiin on Köha. See toimib hõrenemine ja kobestamiseks lima hingamisteedes, puhastades ummikuid ning muuta hingamise kergemaks.

Kui olete ise ravivad seda ravimit, siis on oluline, et lugeda pakendi juhiseid hoolikalt, enne kui hakkate kasutades seda toodet, et olla kindel, et see on õige. (Vt ka ettevaatusabinõud osas).

Köha -ja külma tooteid ei ole osutunud ohutuks ja efektiivseks lastel kui 6 aastat. Seega ei kasuta seda toodet raviks külmetushaiguse sümptomid lastel alla 6 aastat, kui nii on määranud arst. Mõned tooted (näiteks pikatoimeline tabletid / kapslid) ei soovitata kasutada lastel alla 12 aasta. Küsige oma arsti või apteekriga Täpsemat infot oma toodet ohutult.

Need tooted ei ravi või lühendada külmetushaiguse. Et vähendada riski kõrvaltoimete hoolikalt kõiki annuse suunas. Ära anda teistele köha -ja külma ravimeid, mis võivad sisaldada sama või sarnase koostisosa suhtes (vt ka Ravimite koostoimed osa). Küsi nõu arsti või apteekriga teiste võimalusi, et leevendada köha ja külm sümptomid (nagu joomine piisavalt vedelikku, kasutades niisutaja või soolase ninatilgad / spray).

Võtke seda ravimit suu kaudu koos toiduga või ilma, nagu teie arst tavaliselt iga 4 tunni järel. Kui olete ise ravivad järgige kõiki toote pakendile. Kui te ei ole kindel mis tahes teavet, pöörduge oma arsti või apteekriga.

Guaifenesiin võib olla mõru maitse. Ära poolitada, kui nad on poolitusjoon ja oma arsti või apteekriga käsib teil seda teha. Neelake terve või poolitatud tablett tervena või närimine.

Kui te kasutate vedelal kujul ravimit, hoolikalt annuse mõõtmiseks kasutatakse spetsiaalset mõõteseade / lusikaga. Ärge kasutage majapidamises lusikaga, sest sa ei pruugi saada õige annus.

Pulber paketid tühjendada kogu koti sisu peale keele ja neelata. Selleks, et vältida mõru maitse, mitte närida.

Annus sõltub teie vanusest, tervislikust seisundist ja ravivastusest. Ärge võtke rohkem kui 6 annust päevas. Ärge suurendage annust või võtta seda ravimit sagedamini kui suunatud.

Joo palju vedelikku antud ravimi võtmise ajal. Vedelikud aitavad lõhkuda lima ja selge ummikuid.

Rääkige oma arstile, kui teie köha kaasneb palavik, tugev kurguvalu, nahalööve, püsiv peavalu, või kui see ei kao, naaseb, või süveneb pärast 7 päeva. Need võivad olla märgid tõsine meditsiiniline probleem. Pöörduge koheselt arsti poole, kui te arvate, et teil on tõsine meditsiiniline probleem.

Iiveldus või oksendamine, võivad tekkida. Kui üks neist püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on suunatud teil kasutada seda ravimit, pidage meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Enamik inimesi kasutab seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate sümptomeid tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: hingamisprobleemid (näiteks emfüseemi, kroonilise bronhiidi, astma, suitsetaja köha), köha vere või suures koguses lima.

Vedelad vormid käesoleva toode võib sisaldada suhkrut ja / või alkoholi. Ettevaatlik peab kui teil on diabeet, maksahaigus või mõni muu meditsiiniline seisund, mis nõuab teil piirata / vältida nende ainete oma dieeti. Küsige oma arsti või apteekriga kasutades seda toodet ohutult

Vedelate vormide ja pulbripakid seda ravimit võib sisaldada aspartaami. Kui teil on fenüülketonuuria (PKU) või mõni muu seisund, mis nõuab teil piirata oma tarbimist aspartaami (või fenüülalaniin), konsulteerige oma arsti või apteekriga kasutades seda toodet ohutult.

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, umbes kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiravimid, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid).

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

On teadmata, kas guaifenesiin eritub rinnapiima. Arutage riske ja kasu oma arstiga enne rinnaga -feeding.

Mõju mõned ravimid võivad muutuda, kui kasutate teisi ravimeid või taimseid preparaate samaaegselt. See võib suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid või võib põhjustada ravimid ei toimi korralikult. Need koostoimed ei ole võimalik, kuid alati ei esine. Teie arst või apteeker võib sageli ära hoida või juhtida vastasmõju muutes kuidas te kasutate oma ravimid või hoolikat jälgimist.

Selleks, et aidata oma arsti ja apteekriga teile parimat ravi, rääkige oma arsti ja apteekrit kõiki tooteid kasutate (sh retseptiravimite, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid) enne ravi alustamist selle toote. Kuigi kasutades seda toodet, ei alga, peatage või muuta annust mingeid muid ravimeid te kasutate ilma arsti nõusolekuta.

Guaifenesiin on saadaval nii retsepti ja nonprescription tooteid. Saate silte kõiki oma ravimeid, veendumaks, et ei võta rohkem kui üks toode, mis sisaldab guaifenesiin.

See toode võib mõjutada tulemusi teatavate laboratooriumkontrollid (nagu uriin tasemed teatud happed). Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad te kasutate seda ravimit.

Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada. Jagage nimekirja oma arsti ja apteekriga, et vähendada oma riski tõsise ravimeid probleeme.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse.

Kui arst teile seda ravimit, ei jaga seda ravimit teistele.

Hoidke kõik regulaarne meditsiiniline ja laboratoorne kohtumisi.

See ravim on mõeldud vaid ajutiseks kasutamiseks. Ärge võtke seda ravimit rohkem kui 7 päeva, kui arst teile seda teha. Rääkige oma arstile, kui teie seisund kestab kauem kui 7 päeva.

Kui te unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Säilitada toatemperatuuril, valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Mitte külmutada vedelal kujul seda ravimit. Erinevat marki seda ravimit on eri ladustamise vajadusi. Kontrollige toote pakendi juhiseid, kuidas hoida oma brändi või küsige apteekrilt. Hoidke kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.