Täiskasvanute Tussin Multi-Sümptomite külma suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): Guaifenesiin / Dekstrometorfaanilt HBR / fenüülefriinile

See kombinatsioon ravimit kasutatakse ajutiselt köha ravimiseks, rinnakongestioone ja ninakinnisus põhjustatud sümptomeid külmetushaiguse, gripp, allergiad, heinanohu või muude hingamisega seotud haigusi (nt sinusiit, bronhiit). Guaifenesiin on Köha, mis aitab õhuke ja lahti lima kopsudest, lihtsustades laduma lima. Dekstrometorfaanilt on köhapärssija, mis mõjutab teatud osa aju (Köhakeskus), vähendades tung köha. See toode sisaldab ka veresooni ahendav, mis aitab leevendada nohu sümptomeid.

See ravim ei ole tavaliselt kasutatakse pidev köha suitsetamisest, astma, muud pikaajalised hingamisprobleemid (nt emfüseem) või köha palju lima, kui arsti juhiste järgi.

Köha-ja-cold tooted ei ole osutunud ohutuks või tõhusalt lastel kui 6 aastat. Seega ei kasuta seda toodet raviks külmetushaiguse sümptomid lastel alla 6 aastat, kui nii on määranud arst. Mõned tooted (näiteks pikatoimeline tabletid / kapslid) ei soovitata kasutada lastel alla 12 aasta. Küsige oma arsti või apteekriga Täpsemat infot oma toodet ohutult.

Need tooted ei ravi või lühendada külmetushaiguse ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Et vähendada riski tõsiste kõrvaltoimete hoolikalt kõiki annuse suunas. Ärge kasutage seda toodet teha lapse uniseks. Ära anna muud köha-and-cold ravimeid, mis võivad sisaldada sama või sarnase koostisosade (vt ka Ravimite koostoimed sektsioonis). Küsi nõu arsti või apteekriga teiste võimalusi, et leevendada köha ja külm sümptomid (nagu joomine piisavalt vedelikku, kasutades niisutaja või soolase ninatilgad / spray).

Kui te võtate üle leti toode, loe kõigis suundades toote pakendile enne selle ravimi võtmist. Kui teil on küsimusi, pöörduge apteekri poole. Kui arst on teile seda ravimit võtta, tehke seda suunata.

Võtke tablett, kapsel, või vedelal kujul suu koos toiduga või ilma. Järgige doseerimiseks sildil või võtta nii, nagu teie arst. Joo palju vedelikku, kui te kasutate seda ravimit ei ole teisiti arst. Vedelik aitab lahti lima kopsudesse. See ravim võib võtta koos toiduga kui seedehäired toimub.

Kui te kasutate vedelal kujul, kasutage ravimit mõõteseade hoolikalt mõõta määratud annust. Ärge kasutage majapidamises lusikaga. Kui teie vedelal kujul on vedrustus, raputa pudelit enne iga annust.

Kui kasutate pideva vabanemisega tabletid või kapslid, ravimit alla neelata tervikuna. Ärge purustage ega närige tablette või kapsleid. Nii võib hävitada pikk tegevus narkootikumide ja võib suurendada kõrvaltoimeid.

Annus sõltub teie vanusest, tervislikust seisundist ja ravivastusest.

Ebaõige kasutamine seda ravimit (kuritarvitamise) võib põhjustada tõsiseid kahjustusi (näiteks ajukahjustus, krambid, surm). Ärge suurendage annust või võtta seda ravimit sagedamini kui arsti poolt soovitatud või pakendi juhistele ilma arsti nõusolekuta.

Teavitage oma arsti, kui teie seisund püsib rohkem kui 1 nädal, kui see süveneb, või kui see tekib palavik, lööve või püsiv peavalu. Need võivad olla sümptomid tõsine meditsiiniline probleem ja tuleks kontrollida arst.

Pearinglus, peavalu, iiveldus, närvilisus või unehäired võivad tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, pöörduge oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on teile seda ravimit, pidage meeles, et teie arst on seda, sest ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsised kõrvaltoimed esinevad: vaimse / meeleolu muutused (nt segasus, hallutsinatsioonid), värisemine (treemor), nõrkus.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist haruldased, kuid väga tõsised kõrvaltoimed esinevad: kiire / aeglane / südame rütmihäired.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on ebatõenäoline, kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui see toimub. Sümptomid tõsine allergiline reaktsioon võib hõlmata: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: hingamisprobleemid (nt astma, emfüseem), diabeet, teatud silmahaiguse (glaukoom), südamehaiguste, kõrge vererõhu, neeruprobleemid, kilpnäärme ( hüpertüroidismi), probleeme urineerimisel (nt tingitud eesnäärme).

See ravim võib tekitada pearinglust. Ärge juhtige autot, töötage masinatega ning hoiduge tahes tegevus, mis nõuab valvsust, kuni olete kindel, et on võimalik teha selliseid tegevusi ohutult. Limit alkohoolsed joogid.

Vedelpreparaadid käesoleva toode võib sisaldada suhkrut, aspartaami ja / või alkoholi. Ettevaatlik peab kui teil on diabeet, alkoholisõltuvuse, maksahaiguste, fenüülketonuuria (PKU), või mõni muu seisund, mis nõuab teil piirata / vältida nende ainete oma dieeti. Küsige oma arsti või apteekriga kasutades seda toodet ohutult.

Vanemad inimesed võivad olla tundlikumad kõrvaltoimetest seda ravimit, eriti pearinglus, urineerimine, kiire / südame rütmihäired, unehäired, segadus või vaimse / meeleolu muutused.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult äärmise vajaduse korral. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

See ravim võib erituda rinnapiima. Pöörduge arsti poole, enne rinnaga toitmist.

Kui te võtate seda ravimit alla oma arsti juhendamisel oma arsti või apteekriga võib olla juba teadlik võimalikest koostoimetest ja võib järelevalve sa neid. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ravimit enne arstiga või apteekriga.

Võttes teatud MAO inhibiitorite see ravim võib põhjustada tõsiseid (mis võib lõppeda letaalselt) ravimite koostoimete. Vältida isocarboxazid, metüleensinisest, moklobemiidiga, fenelsiin prokarbasiinil, rasagilüni, selegiline või tranüültsüpromiin ravi ajal seda ravimit. Enamik MAO inhibiitorid ei tohiks samuti võtta kaks nädalat enne selle ravimi kasutamist. Küsige oma arstilt, millal alustada või lõpetada selle ravimi võtmist.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile kõikidest retsepti ja nonprescription / taimseid tooteid, mida võib kasutada, eriti: beeta-blokaatorid (nt metoprolool, atenolooli), guanetidiin teatud inhalatsioonanesteetikumid (nt halotaanita), metüüldopaks, reserpiin, tritsüklilised antidepressandid (nt amitriptüliin, desipramiin).

Guaifenesiin on saadaval nii retsepti ja nonprescription tooteid. Saate silte kõiki oma ravimeid hoolikalt, veendumaks, et ei võta rohkem kui üks guaifenesiin sisaldav toode.

Saate silte kõiki oma ravimeid (nt köha-ja külma tooteid, toitumine AIDS), sest need võivad sisaldada koostisosi, mis võivad suurendada südame löögisagedust või vererõhk. Küsige oma apteekrilt, kuidas ohutu kasutamise nende toodete.

See ravim võib segada arsti / laboratoorsed uuringud (sh uriini 5-HIAA / VMA taset, aju skaneerimise Parkinsoni tõbi), mis võivad põhjustada vale testi tulemused. Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad te kasutate seda ravimit.

See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid. Seega, enne selle toote kasutamist oma arsti või apteekriga kõik tooted, mida kasutada. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid sinuga ja jagada nimekirja oma arsti ja apteekriga.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: agitatsioon, segasus, hallutsinatsioonid, krambid.

Kui arst on teile seda ravimit, ei jaga seda teistega.

Hoidke kõik regulaarne meditsiiniline ja laboratoorne kohtumisi.

Kui teil on teile seda ravimit regulaarselt määrata ja jääb annus vahele, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Hoida tihedalt suletud anumas toatemperatuuril vahemikus 59-86 kraadi F (15-30 kraadi C), valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Mitte külmutada vedelal kujul seda ravimit. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.