täiskasvanute akne: kas loomulik hormoonravi aitab?

Hormoonid tõenäoliselt mängivad rolli arengut täiskasvanute akne, kuid hormoonid ei ole üldiselt algpõhjus akne.

On tõsi, et mõned inimesed hormonaalse tasakaalu tõttu haigusi nagu polütsüstiliste munasarjade sündroom on kogemusi rohkem probleeme akne. Kuid enamik neist täiskasvanud Akne ei ole mõõdetav hormonaalsed häired.

Mitmed nn loomulik akne ravi luban “võrdsustada” hormonaalse tasakaalu vähendamiseks täiskasvanud akne. Aga “hormoonide” on sageli saadud taimedest. Nende keemiline struktuur erineb hormoonid organismis toodetav, nii nende tõhusust võib piirduda. Ja kuna hormonaalsed häired ei ole mõelnud, et mängida olulist rolli akne niikuinii, eeldusel taga sellised tooted on nõrk parim.

Isegi kui Food and Drug Administration kasvanud puudutava regulatsiooni kvaliteedi ja puhtuse toidulisanditest, need tooted on endiselt suhtes palju vähem kontrolli, kui tegemist tõhusust ja ohutust.

Täiskasvanute akne võib olla piinlik ja masendav probleem. Edukas ravi raske täiskasvanute akne võib kesta kuid või isegi aastaid. Aga hea uudis on see, et efektiivne ravi on olemas. Kui olete mures täiskasvanute akne, konsulteerida nahaarst rohkem teada ohutud, tõestatud ravi. Samuti kontrollige oma arstiga enne toidulisandite, eriti kui teil on aluseks tervisliku seisundi.

koos

külastada oma arsti