Täiskasvanud ADHD at Work: Näpunäiteid Organisatsioon ja juhtimine

Suurepärane keskenduda, tähelepanu detailidele, kiirus ja organisatsioon – need on kõik asjad, tööandjad otsivad töötajaid ja töökohtade kandidaate. Aga kui sul on ADHD, need ja veel võib olla tõeline väljakutse. Seda saab teha seda karmi paista tööl ja mõnikord isegi hoida tööd. Sa võid tunda rahutu või ei saa keskenduda – klassikaline osad, millel on häire. Kuid on asju, mida saate teha, et aidata teil saada tööd ja areneda vaatamata oma ADHD. Mõnikord võib olla vara.

Hinnanguliselt 8000000-9000000 täiskasvanutel on ADHD. Ja paljud teised inimesed sarnastes olukordades vaeva tööl.

Üks riiklik uuring näitas, et vaid pooled täiskasvanud ADHD suutsid hoidke täiskohaga töö, võrreldes 72% täiskasvanutest ilma häire. Kui nad suutsid kindlustada tööd, nad kaldusid teenivad vähem kui nende eakaaslased ilma selleta. Need tööd probleemid tõlkida ligi $ 77000000000 aastal kaotatud sissetuleku aastas.

Kui palju ADHD mõjutab teie töö väljavaated sõltub sellest, kui raske on Teie seisund. Mõned inimesed võivad lihtsalt olla probleeme viibivad ülesanne, samas kui teised ei saa teha seda läbi tööpäev ilma sattumist suur löök-up koos boss või töökaaslane. Mõned inimesed, kes põevad haigust raskemalt võivad kaotada oma töö, likvideerida kopsakas ühelt töökohalt või pea otsima töövõimetushüvitiste.

ADHD mõjutab töötulemusi mitmel viisil. Kui te ei saa istuda ja on probleeme organisatsiooni ja keskenduda, siis võib leida kohtumised piinav. Hoiame silma peal mitu projekti ja tähtajad on tohutult raske.

Üks uuring näitas, et inimesed ADHD tihti oli rohkem probleeme tähelepanu, töömälu, vaimset töötlemist ja verbaalne voolavus. Need kõik on kutsutud täidesaatva funktsiooni võimeid, mis on olulised töökohal.

Kui teil on ADHD, see võib olla raske

Sul võib olla ka probleeme

ADHD viib sageli depressioon ja madal enesehinnang. Kui te ei saa teha tähtajad ja ei ole võimelised täitma oma tööd plaanipäraselt, seda saab teha neid tundeid hullem.