soomus kilpnäärme

In eutüreoidsetel patsientidel annuseid vahemikus päev hormonaalsed nõuded on ebaefektiivne kehakaalu alandamiseks. Suuremad annused võivad tekitada rasket või isegi eluohtlikke toksilisuse nähte, eriti kui seda kasutatakse koos adrenomimeetilised amiinid nagu need, mida kasutatakse nende anorektilise toime.

Kasutab Armour kilpnääre

Therapeutic Klass: Kilpnäärme täienduse

Kilpnäärme kasutatakse ka mõned meditsiinilised analüüsid, mis aitavad diagnoosida probleeme kilpnääre.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud pediaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kilpnäärme lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kilpnäärme eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud südame- ja veresoonte probleemidele, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega kilpnäärmes.

Enne Kasutades Armour kilpnääre

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad kilpnäärme. See ei pruugi olla omased Armour kilpnääre. Palun lugege hoolikalt.

See ravim tavaliselt tuleb võtta elu. Ärge lõpetage selle ravimi võtmist või muuta oma annuseid ilma arstiga. See võib võtta mitu nädalat, enne kui hakkate märkama sümptomite paranemiseni.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vere- ja uriinianalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Kilpnäärme ei tohiks kasutada raviks rasvumise või selleks kehakaalu. See ravim ei ole tõhus kehakaalu alandamiseks ja kui võtta suurem summa, see võib tekitada rohkem tõsiste haigusteni.

Kilpnäärme alatalitlus võib mõnikord põhjustada viljatust meestel ja naistel. Kilpnäärme tohiks kasutada viljatusravi kui see on põhjustatud hüpotüreoidism.

Helistage oma arstile kohe, kui hakkate on valu rinnus, kiire, ebakorrapärane, raskepärane, või kiired südamelöögid või pulss, higistamine, soojuse talumatus, närvilisus või muu ebatavalise meditsiiniline seisund.

Diabeediga patsientidel, see on väga oluline, et teil jälgida teie vere või uriini suhkrusisaldust nagu arst on teile öelnud. Pöörduge arsti poole, kui te märkate muutusi oma veresuhkru taset.

Ajutine juuste võivad ilmneda esimese paari kuu jooksul kilpnäärme ravi. Küsi oma arstilt selle kohta, kui teil on mingeid probleeme.

Õige kasutamine kilpnäärme

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus kategooria Uuringud näitavad mingit ohtu

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Armour kilpnääre

Hashimoto tõbi türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Tirosint, Levothroid, loodus-Throid

Kilpnäärme türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Cytomel, liotüroniin, Tirosint

Kilpnäärme alatalitlus, olles Kilpnäärme eemaldamine türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Cytomel, liotüroniin, Tirosint

TSH supressioon türoksiini, Synthroid, Levoxyl, Cytomel, liotüroniin, Tirosint

Armour Kilpnäärme kõrvaltoimed

Armour kilpnääre (kilpnäärme kuivanud)