seenhaiguste asoolitüüpi (vaginaalne) kirjeldus ja kaubamärgid

Tupe asoolidest raviks kasutatakse pärmi (seen) nakkused tuppe.

Sest esmakasutajatele, veenduge, et teie arst on kontrollinud ja kinnitanud, et teil on tupe seennakkus enne kasutamist tupe asoolitüüpi seenevastased ravimid, mis ei nõua retsepti. Tupe pärmseente infektsioonid võivad korduda aja jooksul ja kui samad sümptomid ilmnevad uuesti, ise ravivad nende ravimitega on soovitatav. Kuid sa peaksid nägema oma arstiga, kui sümptomid ilmnevad uuesti 2 kuu jooksul.

Kanada Tootja nimi

Tupe seenevastased asoolidest on saadaval nii üle leti (OTC) ja arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud need ravimid on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutada vaginaalse asoolidest lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades. On soovitatav, et need ravimid ei tohi kasutada lastel kuni 12-aastastele lastele.

Võie; Kit, koor, Suposiitformulatsioone; Tablet; Tampoon

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrdlemisel kasutada vaginaalse asoolidest eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades, nad ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui nad noorematel täiskasvanutel.

Uuringuid ei ole tehtud inimestel kasutada kõiki asooliühendeid esimesel trimestril. Need ravimid on ohutud ja tõhusad, kui kasutatakse vähemalt 7 päeva jooksul teise ja kolmanda trimestri ajal. Kuid pidage nõu oma arstiga enne selle ravimi kasutamist raseduse esimesel trimestril. Samuti kasutavad 1- ja 3-päevane ravi ei pruugi olla efektiivne raseduse ajal.

Allergia

Ei ole teada, kas tupe asoolidest erituda rinnapiima. Kuid need ravimid ei ole näidanud, et põhjustada probleeme imetavad lapsi.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

rasedus

Rinnaga

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Ravimite koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Muud koostoimed

Tupe asoolidest tavaliselt tulevad patsiendi suunas. Loe neid hoolikalt enne ravimi kasutamist.

Doseerimine

Kasutage seda ravimit enne magamaminekut, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Tupe tampoon kujul mikonasooliga tuleks jätta tuppe üleöö ja eemaldatakse järgmisel hommikul.

Ravim on tavaliselt tuppe sisestada koos aplikaatori. Siiski, kui te olete rase, pidage nõu oma arsti enne aplikaatori abil.

Mõned tupe suposiidid või tabletid on pakitud väike toru koor. See koor on võimalik rakendada väljaspool tuppe suguelundite piirkonnas raviks sügelus. Pakid nimetatakse kombinatsioon, kaks või Twin pakki.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui teie sümptomid hakkavad koristama paari päeva pärast. Kui te lõpetate ravi liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida. Ärge jätke ühtegi annust. Samuti ärge selle ravimi kasutamist lõpetada, kui menstruatsiooni algust ajal ravi.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

vahelejäänud annus

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

ladustamine

Hoia tupe kreemi, salvi, ja suposiidivormidesse selle ravimi külmumise.

Kui teie sümptomid ei parane 3 päeva jooksul või ei ole kadunud 7 päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga. 1- või 3-päevase ravi võib kesta kuni 7 päeva täiesti selge oma infektsioon. Kuid mitte kõik tupeinfektsioonide on põhjustatud pärmi. Kui sümptomid tekivad uuesti 2 kuu jooksul, pöörduge oma arsti poole.

Tupe ravimid tavaliselt tulevad tupest ravi ajal. Et hoida ravimi sattumist riietele, kanda minipad või hügieenilist. Kasutamine mittesaanud tampoone (nagu need, mida kasutatakse menstruatsiooni) ei ole soovitatav, kuna need võivad imama meditsiinis.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult ning aidata veenduge, et see ei tule tagasi, hea tervise harjumusi on ka vaja.

Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Tupe pärmseente infektsioonid ei ole tavaliselt levib seksimise ja oma sugu partner ei ole vaja ravida. Kui aga seksi partner on sümptomid kohalike sügelus või nahaärrituse peenis, võib ta kasu ravitakse ka.

Kui kasutate lateks või kummist rasestumisvastaseid seadmed (kondoomid, membraanid, või emakakaela korgid), siis tuleb oodata 3 päeva pärast ravi seenevastaste asoolipainete enne kasutamist uuesti. Paljud märgid tupe asoolidest sisalda õlisid toote, mis võib nõrgestada neid seadmeid. See suurendab tõenäosust, kondoomi purunemise seksuaalvahekorra ajal. Kummist emakakaelavähi mütsid ja membraanid võivad murda kiiremini ja vananeb kiiremini. Pöörduge tervishoiutöötaja veenduda tupe asoolitüüpi toode, mida kasutades on võimalik kasutada latekskumm rasestumisvastaseid seadmeid.

Kontrollige koos oma arstiga enne douching saada nõu, kas siis võib Loputus ja kui lubatud, õige meetod.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.