seenhaiguste asoolitüüpi (vaginaalne) enne kasutamist

Allergia

pediaatriline

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud need ravimid on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutada vaginaalse asoolidest lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades. On soovitatav, et need ravimid ei tohi kasutada lastel kuni 12-aastastele lastele.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrdlemisel kasutada vaginaalse asoolidest eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades, nad ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui nad noorematel täiskasvanutel.

Uuringuid ei ole tehtud inimestel kasutada kõiki asooliühendeid esimesel trimestril. Need ravimid on ohutud ja tõhusad, kui kasutatakse vähemalt 7 päeva jooksul teise ja kolmanda trimestri ajal. Kuid pidage nõu oma arstiga enne selle ravimi kasutamist raseduse esimesel trimestril. Samuti kasutavad 1- ja 3-päevane ravi ei pruugi olla efektiivne raseduse ajal.

Ei ole teada, kas tupe asoolidest erituda rinnapiima. Kuid need ravimid ei ole näidanud, et põhjustada probleeme imetavad lapsi.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

rasedus

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Rinnaga

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed