seenhaigus haigus

Jalg (tinea pedis) on seenhaigus, mis algab tavaliselt varvaste vahele. Ta esineb kõige sagedamini inimestel, kelle jalad on muutunud väga higine ajal piirdus jooksul liibuv kingad.

Märgid ja sümptomid seenhaigus hulka ketendav lööve, mis tavaliselt põhjustab sügelust, kipitust ja põletamine. Seenhaigus on nakkav ja võib levida saastunud põrandaid, käterätid või riided.

Sümptomid

Jalg on tihedalt seotud teiste seeninfektsioonid nagu Sild ja Jock sügelema. See võib töödelda üle leti seenevastaseid ravimeid, kuid nakkuse sageli kordub. Retseptiravimeid ka on olemas.

Kas mees; Sageli kannavad niiske sokid või liibuvad kingad; Jaga matid, vaibad, voodipesu, riided või kingad kellegagi, kes on seenhaigus; Kõnni paljajalu avalikes kohtades, kus võib nakkus levida, nagu riietusruumid, saunad, basseinid, ühiskondlik vannid ja dušid; On nõrgenenud immuunsüsteem

Jalg on seenhaigus, mis algab tavaliselt varvaste vahele. See võib põhjustada ketendav lööve, mis võib sügelema, kipitama või põletada.

Jalg on seenhaigus, mis algab tavaliselt varvaste vahele. See võib põhjustada ketendav lööve, mis võib sügelema, kipitama või põletada.

Mokassiinitüüpi seenhaigus võib põhjustada pragunemist, koorimine või liigne kuivus põhjad või pool jalga.

Teie poolt. Inimesed, kes kriimustada või näkitsema nakatunud osa oma jalgu võib tekkida sarnane nakkuse ühes käes .; Teie küüned. Seente seotud seenhaigus võib nakatada ka oma küüned, asukoht, mis kipub olema resistentne ravile .; Teie kubemesse. Jock sügelema sageli põhjustab sama seen, mis põhjustab seenhaigus. On tavaline, et nakkus levida jalad kubemesse nagu seen saab reisida käed või rätikuga.

Seenhaigus põhjustab tavaliselt ketendav punane lööve, mis algab tavaliselt varvaste vahele. Sügelemine on sageli halvim kohe pärast võtke kingad jalast ja sokid. Mõned liigid seenhaigus funktsioon villid või haavandid. Mokassiin erinevaid sportlase jalad põhjustab kroonilist kuivust ja tagi on tallad, mis ulatub kuni pool jalga. See võib ekslikult ekseemi või isegi kuiva nahka.

Mis võiks olla põhjustab märke ja sümptomeid ?; Kas testid vaja kinnitada diagnoosi ?; Milline on parim ravi ?; See tingimus ajutine või krooniline ?; Kas on olemas geneeriline alternatiiv meditsiini sa väljakirjutamisel ?; Kas ma oodata, et näha, kui tingimus läheb ära omal ?; Mida ma saan teha, et vältida nakkuse levikut ?; Mis nahahoolduse rutiin te soovitate samas seisukorras paraneb?

põhjuste

Haigust saab mõjutada ühe või mõlema jala ja võib levida käsi – eriti kui sa tühjalt või näkitsema nakatunud osad jalad.

Kui teil on lööve jalg, mis ei parane mõne nädala pärast ise ravi, pöörduge arsti poole. Pöörduge arsti poole kiiremini kui teil on diabeet ja kahtlustan teil on seenhaigus või kui te märkate liigse punetus, turse, drenaaži või palavik.

Jalg on põhjustatud sama tüüpi seen, mis põhjustab Sild ja Jock sügelema. Niisked sokid ja kingad ja soe, niisketes tingimustes soodustavad organismide kasvu.

Seenhaigus on nakkav ja võib levida kokkupuutel nakatunud inimesega või sellega kokkupuutest saastunud pindadega, nagu käterätid, põrandad ja kingad.

Olete suurem risk seenhaigus, kui teil

Riskitegurid

Teie seenhaigus nakkus võib levida teistesse osadesse oma keha, sealhulgas

Millal te esimest korda märgata oma sümptomid ?; Mida lööve nägema, kui ta hakkas ?; Kas lööve valus või sügelevad ?; Mida, kui üldse, teeb seda paremini ?; Mida, kui üldse, muudab hullemaks ?; Kas pereliikmele ka seenhaigus ?; Kas olete kulutanud aega basseinid, riietusruumid, saunad ja muudes kohtades, kus seenhaigus levib?

tüsistused

Teie perearst või nahaarsti (dermatoloogi) saab diagnoosida seenhaigus. Sa ei vaja mingeid erilisi ettevalmistusi ametisse diagnoosida seenhaigus.

Võtke nahakaaped või proovi nakatunud ala ja vaadata neid mikroskoobi all; Vaata oma jalad all musta valguse Woodi valgust; Saada väikese valimi nahka laboris katsetada

Enne oma ametisse, võiksite kirjutada nimekirja küsimusi küsida oma arsti. näideteks

Hoia oma jalad kuivad, eriti varvaste vahele. Paljajalu, et lasta oma jalad õhk välja nii palju kui võimalik, kui oled kodus .; Muuda sokid regulaarselt. Kui jalad higistavad palju, muuta oma sokke, kui nad märjaks .; Kanda kerge, hästi ventileeritud jalatsid. Vältida kingad on valmistatud sünteetilisest materjalist, nagu vinüül- või kummist .; Alternate paari kingi. Ärge kandke sama paari iga päev, nii et sa annad oma kingad aega kuivada vahel wearings .; Kaitse oma jalgu avalikes kohtades. Kanda veekindel sandaalid või dušš kingad ühiskondlik dušid, basseinid, tervisekeskused ja muud avalikud kohad .; Unistuste jalad. Kasuta pulbrit, soovitavalt seenhaiguste jalad iga päev .; Ära jaga kingad. Jagades riske levib seeninfektsioon.

Ettevalmistused oma ametisse

Näiteid küsimusi võib arst paluda, hõlmavad

Mõnel juhul võib arst võimalik diagnoosida seenhaigus lihtsalt vaadata. Et aidata diagnoosi kinnitamiseks ja välistada teisi tingimusi, võib arst

Kui teie seenhaigus on kerged, võib arst soovitada kasutades üle leti seenevastast salvi, kreem, pulber või pihustatud. Kui teie seenhaigus ei reageeri, siis võib vaja retsepti tugevus ravimeid rakendada oma jalgu. Rasked infektsioonid võivad vajada seenevastased tabletid, mis te võtate suu kaudu.

Need näpunäited aitavad teil vältida seenhaigus või leevendada sümptomeid, kui toimub nakatumine

Testid ja diagnoosi

1

Hooldamine ja narkootikumid

Ärahoidmine

Lisateavet Jalg

)

Veel Jalg