Ravimite kõrvaltoimetest – Teema ülevaade

Allergia Trends

Reaktsioonid ravimiteks on kõrvaltoimeid, reaktsioonid kahe või enama ravimeid või taimseid preparaate, vaheliste reaktsioonide toit ja ravim, üledoseerimist ja sõltuvus. Vastus võib ulatuda kergest kuni raske. Enamik kõrvaltoimeid ei ole tõsised.

See on liigagi levinud stsenaarium: Sinu viie-aastane anub ja anub koer või kass kõik võimalused ta saab. Ta isegi lubab hoolitseda uue lemmiklooma iga päev. Tead küll, et ei kavatse juhtuda. On selge, et ülesanne hakkab langema oma õlgadele. Aga see pole isegi suurim probleem. Suurim probleem on keegi teie perekonnast on lemmiklooma allergia; Mitte isegi Barack Obama pere on immuunne selliste küsimustega. Vanim tütar Malia on lemmiklooma allergia. Nii et kui nad alustasid otsing …

Sümptomid kõrvaltoimeid on sageli sama ravimit allergia. Sümptomid kõrvaltoime hulka

Ära võta sümptom on tavaline kõrvaltoime ravim. Helista oma arstile või apteekrile millal te kahtlustate, et ravimid teevad sind haigeks. Veenduge, et teie arst ja apteeker on täielik nimekiri kõigist retsepti- ja nonprescription ravimeid ja taimseid preparaate, mida võtate.

Lisateavet Toimetulek Medicine kõrvaltoimeid ja koostoimeid.

Iiveldus kõhus ja oksendamine; Kõhukinnisus või kõhulahtisus; Hingamis-; Lööve või verevalumid; Verejooks probleeme; Olles segaduses, unustamine, unisust või depressioonis; Ärrituvus või närvis; Peavalu, pearinglus või kohin kõrvus; Urineerimise probleemid; Ähmane või kahekordne nägemine.