Piisav Parem suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Kui teie brändi multivitamiini sisaldab rauda, ​​siis on oluline, et hoida seda toodet kättesaamatus kohas lastele. Juhusliku üleannustamise rauda sisaldavate toodetega on peamine põhjus surmaga lõppenud mürgistusi lastel kui 6 aastat. Kui üledoosi ei esine, pöörduge koheselt arsti poole või helistage mürgistuskeskusesse.

See ravim on multivitamiini toode, mida kasutatakse, et ravida või vältida vitamiini vaegus tingitud valest toitumisest, teatud haiguste või raseduse ajal. Vitamiinid on olulised alustalad keha ja aitavad hoida teid hea tervise juures.

Võtke seda ravimit suu kaudu, tavaliselt kord päevas või vastavalt juhendile. Järgige kõiki juhiseid toote pakendi või võtta nii, nagu teie arst. Ärge võtke rohkem kui soovitatav annus. Kui te ei ole kindel mis tahes teavet, nõu oma arsti või apteekriga.

Võtke seda ravimit regulaarselt, et saada kõige rohkem kasu saada. Et aidata teil meeles pidada, võtke see samal ajal iga päev.

Kõhukinnisus, kõhulahtisus või seedehäired võivad tekkida. Need nähud on tavaliselt ajutised ja võivad kaduda, kui keha kohaneb seda ravimit. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, pöörduge oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on teile seda ravimit, pidage meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate mõnda järgmistest sümptomitest tõsine allergiline reaktsioon: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne selle toote kasutamist informeerige oma arsti või apteekrit, kui te olete allergiline mõne selle koostisosa; või soja / maapähkli leida mõned brändi; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: kasutamine / alkoholi kuritarvitamisega, maksa probleemid, mao / seedehäired (nt maohaavand, koliit).

Kui teie brändi multivitamiini sisaldab ka foolhapet, rääkige oma arsti või apteekriga, kui teil on B12 vitamiini puudus (aneemia) enne seda. Foolhape võib mõjutada teatud laboratoorsete analüüside jaoks B12 vitamiini puudus ilma ravivad seda aneemia. Ravimata B12 vitamiini puudus võib põhjustada tõsiseid närviprobleemid (nt perifeerne neuropaatia). Konsulteerige oma arsti või apteekriga üksikasjad.

Rääkige oma arstile, kui te olete rase, enne selle ravimi kasutamist.

See ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Teie arst või apteeker võib olla juba teadlik võimalikest koostoimetest ja võib järelevalve sa neid. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ravimit enne kontrollides neist esimene.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile kõikidest retsepti ja nonprescription / taimsete ravimite võite kasutada, eriti: teiste vitamiinide / toidulisandite.

Kui teie brändi multivitamiini sisaldab ka raud, hoiduge selle toote samal ajal kui antatsiidid, bisfosfonaadid (näiteks alendronaatravi), levodopa, kilpnäärme ravimeid (nt türoksiini), või mõned antibiootikumid (näiteks tetratsükliinid, kinoloonid sellised tsiprofloksatsiin). Küsige oma arsti või apteekriga, kui kaua peate ootama annuste vahel ning abi leida doseerimisskeemile, mis töötab koos kõigi oma ravimeid.

Kui teie brändi multivitamiini sisaldab ka foolhapet, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te võtate teatud anti- arestimise ravimitega (nt muidu kahjutute nagu fenütoiin).

See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid. Seega, enne selle toote kasutamist oma arsti või apteekriga kõik tooted, mida kasutada. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid sinuga ja jagada nimekirja oma arsti ja apteekriga.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus.

Kui arst on teile seda ravimit, ei jaga seda teistega.

Hoidke kõik regulaarne meditsiiniline ja laboratoorne kohtumisi.

Mõned märgid võivad sisaldada koostisosi, nagu docusate. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on küsimusi koostisosad oma brändi.

See toode ei asenda korralikku toitu. Pea meeles, et see on parim, et saada oma vitamiinid tervislikku toitu. Säilitada hästi tasakaalustatud toitumine ja järgib kõiki toitumissoovitused, nagu teie arst.

Kui te kasutate seda toodet määratud raviskeemi ja unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Hoida toatemperatuuril vahemikus 59-86 kraadi F (15-30 kraadi C), valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.