Neerupealiste Vähk: põhjused, sümptomid, diagnoosimine ja ravi

Neerupealise vähk on üks nendest tingimustest, mis on raske märgata varakult. See algab kaks väikest näärmed, nimetatakse neerupealised, et istuda peal neerusid.

Vähi ennetamine on võetud meetmeid, et vähendada võimalust saada vähk. Autor ennetada vähki, mitu uut vähijuhtu rühmas või elanikkonna langeb. Loodan, et see vähendab surmajuhtude arv põhjustatud vähki; Selleks, et vältida uue vähkkasvajad hakanud teadlased vaadata riskitegurid ja kaitsvad tegurid. Midagi, mis suurendab teie võimalus haigestuda vähki nimetatakse vähiriski tegur, midagi, mis vähendab teie võimalus haigestuda vähki nimetatakse vähi kaitsva …

Mõnikord selleks ajaks märkate sümptomeid, kasvaja võib olla suur. Aga palju ravimeid, narkootikumidest operatsiooni, saab push selja vastu vähi.

Sest mõned inimesed, operatsiooni kasvaja eemaldamiseks ravib haigusi. Kui vähk tekib uuesti, arst on teisi meetodeid, võite proovida, et hoida kontrolli all.

Rääkige oma arstiga ravi võimalusi. Ja ärge kartke, et saaksin abi inimestele, mida sa armastad. Nad võti liikmed oma meeskonda. Sõbrad ja perekond võib mängida suurt rolli annab teile toetust, samas saate hallata oma tervist.

Neerupealise kasvaja on osa haiguste rühm nimega neuroendokriinse kasvajaid, või võrkudest. Nad tulema ka näärmed üle kogu keha.

Kui teil on neerupealise kasvaja, mõnikord oma kasvaja algab väliskiht oma neerupealised, mis võib arst viidata kui ajukoores. Haigus võib ka alustada kasvaja, mis kasvab keskosas, mida nimetatakse säsi. See võib juhtuda üks või mõlemad oma neerupealised.

Need näärmed teha hormoonid, kemikaalid, mis aitavad määrata, kui keha toimib. Nad mõjutavad asjad juuste kasvu, vererõhku, oma sugutung, ja isegi kui sa stressist. Kui teil on neerupealise kasvaja, võite märgata muutusi nendes valdkondades.

Paljud neerupealise kasvajad tegelikult teha hormoonide oma. Seda nimetatakse “toimiv kasvaja.” Te võite märgata sümptomeid nagu äkiline kaalutõus või punetav nägu.

Ei ole selge, miks mõned inimesed saavad need kasvajad. Aga siis võib olla suurem risk kui teil on üks neist geneetilised haigused

Kõige sagedasemad kõrvaltoimed Soole ja pankrease depoo inimeste GEP-NET hulka kõhu piirkonnas (kõhu), lihasvalu ja liigesevalu, oksendamine, peavalu ja valu, sügelus, või ühekordse süstekohal.

Patsiendi Informatsiooni; määramisinformatsioonis

Soole ja pankrease Depot võib põhjustada pearinglust. Kui see juhtub, ärge juhtige autot ega töötage masinatega.

Rääkige oma tervishoiutöötaja kui teil on mõni kõrvaltoime, mis teid häirib või mis ei lähe ära. Need ei ole kõik võimalikud kõrvaltoimed Soole ja pankrease hoidlas. Lisainformatsiooni küsi oma arsti käest.

Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või Ipsen Bioloogilised ravimid, Inc. at 1-888-980-2889.

Patsiendi informeerimine ja oad; Määramisinformatsioonis.

Soole ja pankrease Depot on registreeritud kaubamärk Ipsen Pharma S.A.S; Kõik muud kaubamärgid kuuluvad nende vastavatele omanikele; Â2015 Ipsen Bioloogilised ravimid, Inc. november 2015 SMD-US-000105