Mõistete Allergia Tingimused

Allergia Trends

Adenoidid: Glands või lümfoidkoest ülemises osas kurgu taga nina.

Pass kudede ja antihistamiinikumi palun – Tis hooaja puhkus allergia. Nagu soovimatu kingitusi, aevastamine ja ninakinnisus jõuavad, muutes allergikutele õnnetu ja paneb siiber puhkus lõbus; Õnneks ei pea tohi eemaldada pidulikud. Kas see on sümptomid toidu, lemmikloomade, hallituse allergia pühade ajal võib võita – elustiili muutused, ravimid ja mõned lihtsad nõuanded.

Allergeen: Valku aine, mis vallandab allergilise reaktsiooni isik, kes on tundlikuks.

Allergiline nohu: Vaata heinapalavik.

Allergia: Liialdatud vastuseks aine või seisundi poolt toodetud histamiini või histamiini-like ainete mõjutatud keharakkudes.

Allergia indeks: mõõt allergikutele, keda mõjutab õietolmu teie piirkonnas. Kuna teatud tüüpi õietolm võib olla suurem tõenäosus põhjustada allergiat kui teised, kõrge allergia indeks ei pruugi vastata kõrge õietolmu arvu.

Allergia kaadrid: Vaata Immuunteraapia.

Anafülaksia: Raske, eluohtlik allergiline reaktsioon, mis võib sisaldada langetada vererõhku, turse ja nõgestõbi.

Angioödeem: Turse sarnane urtikaaria (nõgestõbi), kuid paistetus tekib naha alla, mitte pinnal. Angioödeem iseloomustab sügav turse silmade ümber ja huuled ja mõnikord käed ja jalad.

Antikehad: Specialized poolt toodetud valgud lümfoidrakku (B-rakud), mis ringleb veres. Antikehad otsida ja lisada võõrvalkude, mikroorganismid või toksiinid, et neutraliseerida. Nad on osa immuunsüsteemi.

Antigeen: Aine, tavaliselt valgu, mis keha tajub välismaa.

Antihistamiinikumi: ravim, mis takistab sümptomid ummikud, aevastamine ja sügelus, nohu, blokeerides histamiini retseptorite suhtes.

Põletikuvastane: liik ravimeid, mis vähendab põletikku ja paistetust.

Astma: haigus oksad hingetoru (bronhide), mis kannavad õhku sisse ja välja kopsudesse. Astma põhjustab hingamisteede kitsas on hingamisteede limaskesta paisuda ja rakkude liin hingamisteede toota rohkem lima. Need muutused teevad hingamise raskeks ja põhjustada tunne ei saada piisavalt õhku kopsudesse.

Bronhilõõgastid; Ravimid, mida kasutatakse lõõgastuda lihaseid bände, keerake ümber hingamisteede ajal astma episoodi. Bronhilõõgastid aidata ka selge, lima kopsudest.