Erksust suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): KOFEIINI

See ravim kasutatakse aeg-ajalt, et aidata teil püsida ärkvel, kui olete väsimus ja / või uimasus. Kofeiin on kerge stimulant.

See ravim ei tohiks kasutada asendusena magada.

See ravim ei tohi kasutada lastel alla 12 aasta vanad.

Võtke seda toodet suu vastavalt juhendile. Järgige kõiki juhiseid toote pakendi või võtta nii, nagu teie arst. Kui te ei ole kindel mis tahes teavet, nõu oma arsti või apteekriga.

See ravim tuleb kasutada ainult vastavalt vajadusele, mitte regulaarselt. Kuigi on väga ebatõenäoline, see ravim võib olla sõltuvust tekitav. Ära suurendada annust, võtke see sagedamini kui suunatud, või võtta regulaarselt juba pikka aega.

See ravim võib põhjustada võõrutusnähtude eriti kui seda on kasutatud korrapäraselt pikka aega või suurtes annustes. Sellistel juhtudel võõrutusnähud (näiteks peavalu, vaimse / meeleolu muutused, nagu ärritus / närvilisus) võib tekkida, kui te lõpetate järsku selle ravimi kasutamist. Selleks, et vältida võõrutusnähtude, võib arst vähendada annust järk-järgult. Konsulteerige oma arsti või apteekriga lähemalt, ning teatama mis tahes võõrutusnähtude kohe.

Kui kasutatakse pikemat aega, see ravim ei pruugi töötada nii hästi. Rääkige oma arstiga, kui seda ravimit lakkab töötamast hästi.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund püsib, süveneb või jätkub korduda. Kui te arvate, et teil on tõsine meditsiiniline probleem, pöörduge koheselt arsti poole.

Iiveldus, oksendamine, seedehäired, unehäired või sagenenud urineerimine võivad esineda. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on suunatud teil kasutada seda ravimit, pidage meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsised kõrvaltoimed esinevad: pearinglus, vaimse / meeleolu muutused (nt närvilisus, rahutus), värisemine (treemor), kiire / südame rütmihäired.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate sümptomeid tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne kofeiini, rääkige sellest oma arstile või apteekrile, kui te olete allergiline i; või teiste ksantiini ravimid (nt teofülliini või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Rääkige oma apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eelkõige: südamehaigused (nt südamerütmihäired, hiljuti infarkt), kõrge vererõhk, mao / soolehaavandid, vaimne / meeleoluhäired (nt ärevus, närvilisus ).

Enne operatsiooni ajal või teatud meditsiiniliste protseduuride (nt südame stressitesti või menetluse taastamiseks normaalse südamerütmi, kui teil on ebatavaliselt kiire pulss), rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, et te kasutate seda ravimit ja kõigist toodetest, mida kasutate ( sealhulgas retseptiravimid, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid).

Vanemad inimesed võivad olla tundlikumad kõrvaltoimetest seda ravimit, eriti unehäired.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

See ravim eritub rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Saate silte kõiki oma ravimeid (nt köha -ja külma tooteid, toitumine AIDS, peavalu ravimeid), sest need võivad sisaldada kofeiini või koostisosade, mis võivad suurendada südame löögisagedust või vererõhk. Küsige oma apteekrilt, kuidas kasutada neid tooteid ohutult.

Vältida rohkelt kofeiini sisaldavate jookide (kohvi, tee, teatud limonaadid) või tarbivad suurtes kogustes šokolaadi antud ravimi võtmise ajal.

See ravim võib segada arsti / laboratoorsed uuringud (sh uriini VMA / katehhoolamiinide taset, dipüridamool -thallium pildistamine test), mis võivad põhjustada vale testi tulemused. Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad te kasutate seda ravimit.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: kõht / kõhuvalu, vaimse / meeleolu muutused, krambid, kiire / südame rütmihäired.

Hoidke kõik regulaarne meditsiiniline ja laboratoorne kohtumisi.

Ei ole kohaldatav.

Vaadake säilitamisinformatsioon pakendile. Kaitsta valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Kui teil on küsimusi ladustamise, pidage nõu oma apteekriga. Hoidke ravimit tooteid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.