ebatüüpiline depressioon ravi ja ravimid

Ravimid

psühhoteraapia

Ravimid ja rääkida ravi (psühhoteraapia) on efektiivne enamiku inimeste depressiooni, sealhulgas ebatüüpiline depressioon. Teie esmatasandi arsti või psühhiaatri võib ette näha, ravimeid, et leevendada sümptomeid. Kuid paljud inimesed ebatüüpilised depressioon kasu ka näha psühholoogi või muud vaimse tervise professionaal.

Kui teil on raske depressioon, võite te vajada haiglaravi või vajate osaleda ambulatoorse ravi programm kuni teie sümptomid paranevad.

Siin on lähemalt oma ravivõimalusi.

Arutle võimalikku kasu, riske ja ravimite kõrvaltoimete oma arstiga ja apteeker. Tüübid ravimid võivad sisaldada

Mõnikord tuleb proovida mitmeid ravimeid või nende kombinatsiooni ravimeid enne leida üks, mis töötab. See nõuab kannatlikkust, kuna mõned ravimid vaja mitu nädalat või kauem, et täiel määral mõju ja kõrvaltoimete suhtes, et kergendada oma keha kohaneb.

Psühhoteraapia on üldine termin depressiooni ravimiseks räägi oma seisundit ja sellega seotud küsimusi vaimse tervise poole. Psühhoteraapia on tuntud ka kui rääkida ravi.

Läbi nende juttu istungid, saate

Osana oma ravi, on oluline käsitleda ka muid tingimusi, mis kaasnevad sageli ebatüüpiline depressioon, eriti ärevuse ja narkootikumide või alkoholi tarvitamise, kui nad saavad oma depressiooni raskem ravida.