ebamäärane suguorganite teste ja diagnoosimine

Põhjuse määramisel

Määramisel soolist

Mitmemõtteline suguorganite diagnoositakse tavaliselt sünnihetkel või veidi pärast. Arstid ja õed, kes aitavad oma kohale võib märgata märke ebamäärane suguorganite oma vastsündinud.

Kui laps on sündinud ebamäärane suguorganite, arstid töötavad, et teha kindlaks algpõhjus. Põhjuseks aitab juhend ravi ja otsuseid oma lapse sugu. Arst tõenäoliselt hakkavad küsimusi esitades oma pere ja haiguslugu. Ta teeb füüsilist läbivaatust, et kontrollida munandite ja hinnata oma lapse suguelundid.

Teie arsti meeskond tõenäoliselt soovitame need katsed

Teatud juhtudel väheinvasiivsete operatsioon võib olla vaja koguda koeproov oma vastsündinud suguelundid.

Kasutades kogutud teabe need katsed, võib arst soovitada sobivat sugu beebi. Väide põhineb põhjus, geneetilise soo, anatoomia, tulevikus reproduktiivse ja seksuaalse potentsiaali tõenäoline täiskasvanud soolise identiteedi ja arutelu teiega.

Mõnel juhul võib perekond teeb otsuse paari päeva jooksul pärast sündi. Samas on oluline, et perekonnas oodake, kuni katsete tulemused on lõpetatud. Vahel soo määramine võib olla keeruline ja pikaajaline mõju võib olla raske ennustada. Vanemad peaksid olema teadlikud, et kui laps kasvab üles, ta võib teha teistsuguse otsuse soolise identifitseerimise.