bactocill

On mitmeid erinevaid penitsilliinid. Iga kasutatakse raviks erinevaid infektsioone. Üks selline penitsilliini tavaliselt ei tohi asemel kasutati teise. Lisaks penitsilliinid kasutatakse bakteriaalsete infektsioonide raviks paljudes erinevates kehaosades. Nad on mõnikord teiste antibakteriaalsete ravimite (antibiootikumid). Mõned penitsilliinid võib kasutada ka muid probleeme määrab arst. Kuid ükski penitsilliinide töötab nohu, gripp, või muud viirusnakkused.

Kasutab Bactocill

Penitsilliinid on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, penitsilliinide kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Paljud penitsilliinid on kasutatud lastel ning efektiivsed doosid, ei põhjusta arvatavasti erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui nad teevad täiskasvanutel.

Mõned tugevused närimistablettidele amoksitsilliini sisaldavad aspartaami, mis on muutunud, mida organism fenüülalaniin, ainega, mis on kahjulik patsientidele fenüülketonuuria.

Penitsilliinid on kasutatud eakate ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui nad noorematel täiskasvanutel.

Penitsilliinid ei ole uuritud rasedatel. Kuid penitsilliinid on laialdaselt kasutatud rasedatel naistel ja ei ole näidanud, et põhjustada sünnidefekte või muid probleeme ka loomkatsed.

Enne Kasutades Bactocill

Penitsilliinid erituda rinnapiima. Kuigi ainult väikestes kogustes võivad imenduda rinnapiima, allergilisi reaktsioone, kõhulahtisus, seene infektsioonid ja nahalööve võib esineda imetavad lapsi.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad penitsilliini. See ei pruugi olla omased Bactocill. Palun lugege hoolikalt.

Penitsilliinid (välja arvatud bakampitsilliini tabletid, amoksitsilliin, penitsilliin V, pivampitsilliin ja pivmecillinam) on kõige parem võtta ühe klaasi (8 untsi) vett tühja kõhuga (1 tund enne või 2 tundi pärast sööki) ei ole teisiti arst .

Patsientidel, kes amoksitsilliin, penitsilliin V, pivampitsilliin ja pivmecillinam

Patsientidel, kes bakampitsilliini

Patsientidel, kes penitsilliin G suu

Patsientidel, kes suulise vedelal kujul penitsilliinide

Patsientidel, kes närimistablett kujul amoksitsilliin

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Kui teil on “streptomütsiini” infektsioon, siis peaks hoidma selle ravimi võtmist vähemalt 10 päeva. See on eriti oluline “strep” infektsioonid. Raske südamega probleeme võiks kujuneda hiljem kui teie infektsioon ei õnnestu täielikult. Samuti, kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida.

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres või uriinis. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta annust ühtlaste vahedega korda, nii päeval kui öösel. Näiteks, kui teil on võtta neli annust päevas, siis tuleb annust vahedega umbes 6 tundi. Kui see segab und või muude igapäevaste tegevuste või kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Tee kindlasti oma tervishoiutöötaja teab kui te olete madala naatriumisisaldusega (madala soolasisaldusega) toitumine. Mõned neist ravimid sisaldavad piisavalt naatriumi põhjustada probleeme mõned inimesed.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Tablettide arvu või teelusikatäit peatamise, et te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te võtate penitsilliini.

Õige kasutamine penitsilliini

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Penitsilliinid võivad põhjustada kõhulahtisust mõnedel patsientidel.

Suukaudsed kontratseptiivid (rasestumisvastaseid tablette), mis sisaldab östrogeeni ei pruugi korralikult töötada, kui te võtate neid, kui te võtate ampitsilliin, amoksitsilliin või penitsilliin V Planeerimata rasedus võib tekkida. Sa peaksid kasutama teist või täiendavat vahendit rasestumisvastaseid kui te võtate mõnda neist penitsilliinid. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Sest diabeetikutel

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Bactocill

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, rääkige arstile, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge koheselt abi kohe, kui mõni järgmistest ilmnemisel

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Bactocill kõrvaltoimed

penitsilliini v kaaliumi

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Naha ja pehmete kudede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Fusospirochetosis, Kraavi Mouth penitsilliini v kaaliumi, Wycillin, prokaiinpenitsilliini

Ülemiste hingamisteede infektsioon amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, Augmentin, cephalexin, Bactrim