Bacillus Calmette Guerin vaktsiini, elada (Intravesikaalset) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

Arst pärib tühjendada oma põit täielikult enne lahuse sisendasid ta.

Järgige oma arsti juhiseid hoolikalt, kui kaua hoida lahus oma põit

Oluline on, et sa jood ekstra vedelikku mitu tundi pärast iga ravi BCG nii, et teil läheb rohkem uriini. Ka põie tühjendamiseks sageli. See aitab vältida probleeme urineerimisel.

BCG on live toodet. Teisisõnu, see sisaldab aktiivseid baktereid, mis võivad põhjustada infektsiooni. Mõned bakterid on kohal mitu tundi uriinis, et te kaotate iga kord pärast ravi BCG. Iga uriin, et te kaotate esimese 6 tunni jooksul pärast iga ravi tuleks desinfitseerida võrdses koguses (tavaliselt umbes 1 tass) lahjendamata majapidamises valgendada. Pärast valgendi lisatakse uriini tuleb lasti seista 15 minutit, enne kui see puhastamisele. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.