b & o supprettes 15-a (rektaalne)

Belladonna on looduslik aine, mis on valmistatud mürgine taim. Ravimi vorm belladonna on palju mõju organismis, näiteks vähendada lihaste aktiivsus.

Opium on looduslik aine, mis on valmistatud seemneid taim. Ravimi vorm oopium on opioid valuvaigistite. Opioidiretseptori nimetatakse mõnikord narkootilise.

Belladonna ja oopium on kombinatsioon ravim mõõduka kuni raske valu, mida põhjustab lihaste spasmid torud, mis ühendavad neerud põit.

Belladonna ja oopiumi võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Te ei tohiks kasutada belladonna ja oopiumi, kui teil on glaukoom, tõsised hingamisraskused, raskekujuline maksa- või neeruhaigus, krambid, või kui teil on hiljuti kasutatud ravimite või alkoholi.

Belladonna ja oopiumi võib olla sõltuvust tekitav. Väärkasutamine harjumust ravim võib tekitada sõltuvust, üledoos või surm.

Ärge kasutage belladonna ja oopiumi, kui olete kasutanud MAO inhibiitor viimase 14 päeva jooksul. Ohtlik ravim koostoime võib esineda. MAO inhibiitorite hulka isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest süstimist fenelsiin rasagiliin selegiline tranüültsüpromiini ja teised.

Sa ei tohi seda ravimit, kui olete allergiline belladonna või oopiumi, või kui teil on

raskekujulise astma või hingamisprobleemid

krambid

glaukoom

Raske maksa- või neeruhaigus

ummistus oma maos või sooltes; või

kui sa alkoholi tarvitanud viimase paari tunni jooksul.

Veendumaks, belladonna ja oopium on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

südamehaigus

eesnäärme

ummistus seedetraktis (maos või sooltes)

kilpnäärme häire

ajalugu peatrauma, ajukasvaja või krambid

ajalugu vaimuhaiguse või psühhoos

ajalugu narkomaania või alkoholisõltuvus

allergia atropiini või narkootilisi valuvaigisteid (hydrocodone, morfiin, oksükodoon, OxyContin, Vicodini, ja teised); või

kui te võtate kaaliumi täiendada tablettide või kapslite kujul.

Belladonna ja oopium on tõenäolisem, et põhjustada hingamisprobleeme vanematel inimestel ja inimesi, kes on tõsiselt haige, alatoidetud või muul viisil nõrgestatud.

Ei ole teada, kas see ravim kahjustab sündimata last. Kui kasutate oopiumi, kui te olete rase, teie laps võiks saada sõltub uimasti. See võib põhjustada eluohtliku võõrutusnähte laps pärast sündi. Sündinud laste sõltub harjumust ravim võib vajada arstiabi mitu nädalat. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Ei ole teada, kas belladonna ja oopiumi eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ära kasuta belladonna ja oopiumi suuremates kogustes või kauem kui ettenähtud. Rääkige oma arstile, kui ravim tundub tööta samuti leevendab valu.

Opium võib olla sõltuvust tekitav, isegi tavalisi annuseid. Ei jaga seda ravimit koos teise inimesega. VALESTI narkootilisi valuvaigisteid võib põhjustada ADDICTION üledoseerimise või surm, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita. Müük või anda ära seda ravimit on seadusega vastuolus.

Ärge võtke pärakuküünlatena suu kaudu. On ette nähtud kasutamiseks ainult oma pärasoole.

Peske käsi enne ja pärast lisada pärakuküünlatena.

Proovige tühjendada oma soole ja põie vahetult enne kasutamist belladonna ja oopiumi ravimküünlana.

Eemaldage pakend enne sisestamist suposiidi. Vältige suposiidi liiga pikk või see sulab pihus.

Lie selili põlvi kuni poole oma rinnale. Õrnalt sisestada suposiidi oma pärasoole umbes 1 toll, märkis tip esimene.

Parima tulemuse jääda pikali paar minutit. Suposiidi sulavad kiiresti ja sa ei tohiks tunda vähe või üldse mitte ebamugavust hoides seda. Vältige vannituba vähemalt tund pärast kasutades suposiidi.

Joo palju vett, et vältida kõhukinnisust kasutades belladonna ja oopiumi.

Belladonna ja oopiumi pärasoole kasutatakse kõige sagedamini 1 või 2 korda päevas. Ärge kasutage suposiidid rohkem kui 4 korda päevas. Järgige oma arsti juhiseid. Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane või kui need süvenevad, kui kasutate seda ravimit.

Ärge lõpetage belladonna ja oopiumi äkki pärast pikaajalist kasutamist või siis võiks tekkida ebameeldivad sümptomid. Küsige oma arstilt, kuidas vältida võõrutusnähte, kui te lõpetate belladonna ja oopiumi.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest, soojuse ja valguse. Mitte hoida külmkapis või sügavkülmas suposiidid. Küsige oma apteekrilt, kuidas õigesti viskama kasutamata jäänud suposiidid, et mida enam ei vajata.

Jälgi summa meditsiinis kasutatud iga uue pakkumise. Belladonna ja oopium on narkootikumide kuritarvitamise ja sa peaksid olema teadlikud, et kui keegi kasutab oma ravimit valesti või ilma retseptita.

Kuna belladonna ja oopiumi kasutatakse valu, siis ei ole tõenäoline, et annus jääb vahele. Otse tahes vahelejäänud annust, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole või helistada Poison Abi joone 1-800-222-1222. Belladonna ja oopiumi üledoos võib lõppeda surmaga, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita. Üleannustamise sümptomiteks võivad olla aeglane hingamine, rasked unisus, täpselt õpilaste ja kooma.

See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Vältida autot juhtides ja masinatega seni, kuni sa tead, kuidas belladonna ja oopiumi mõjutab teid. Peapööritus või raske uimasus võib põhjustada kukkumise või muu õnnetusi.

Vältida ülekuumenemist või kuivatatud treeningu ajal ja kuuma ilmaga. See ravim võib vähendada higistamist ja võib teil olla rohkem altid kuumarabandus.

Alkoholi tarvitamine võib suurendada teatud kõrvaltoimed belladonna ja oopiumi.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile, kui teil on

nõrk või pinnapealne hingamine

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

südame löögisagedus

valulik või raskendatud urineerimine

vähe või üldse mitte urineerimisel; või

raske kõhukinnisus ja kõhuvalu.

Sageli esinevad kõrvaltoimed võivad olla

uimasus, pearinglus

ähmane nägemine

iiveldus, oksendamine, kerge kõhukinnisus

kerge lööve või sügelus

suukuivus; või

suurenenud valgustundlikkus.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Selle ravimi kasutamine koos teiste ravimitega unisekstegevaid või aeglustada oma hingamine võib põhjustada ohtlikke või eluohtlikke kõrvaltoimeid. Küsige oma arstiga enne belladonna ja oopiumi koos Unitabletti, narkootilisi valuvaigisteid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

Teised ravimid võivad suhelda belladonna ja oopiumi, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

 Cerner Multum, Inc. Version: 3.02. Paranduse kuupäev: 2015/05/05, 10:21:46.