b-12 dots

Ravimiseks või vältimiseks veres madal vitamiini B 12. Samuti võib kasutada teisi haigusi määrab arst.

B-12 Dots on vormis vitamiini B 12. See toimib asendades vitamiin B12 organismis.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda B-12 Dots. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad omada koostoimeid B-12 Dots. Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui B-12 Dots võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasuta B-12 Dots, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada B-12 Dots.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Kui kasutatakse väikestes annustes, ei ole ühist kõrvaltoimeid on täheldatud selle tootega. Pöörduge arsti poole kohe, kui mõni neist tõsiseid kõrvaltoimeid esineda

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgeslööve; hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele).

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe.

Hoida B-12 Dots toatemperatuuril, vahel 59 ja 86 kraadi F (15 ja 30 kraadi C). Hoida eemal kuumuse, niiskuse ja valguse. Hoidke püsti. Mitte külmutada. Ärge hoidke vannituba. Hoia B-12 Dots välja lastele kättesaamatus kohas ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta B-12 Dots või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldinfot B-12 Dots. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida B-12 Dots. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid B-12 Dots.