azficel-t (nahasiseselt) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et azficel-T töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Laviv® on tehtud just teid oma naharakud. Ärge kasutage kellegi naharakud, sest see võib põhjustada tõsist reaktsiooni. Ära lase kellelgi kasutada oma ravimit.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon, kaasa arvatud anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus; hingamisprobleemid; neelamisraskused; või turse käed, nägu, või suhu, kui olete selle ravimi saamist.

See ravim võib suureneda risk verejooksu või veritsust süstekohal. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on suur, lame, sinised või lillakad laigud nahal või ebatavalist verejooksu või veritsust pärast Laviv®. Veenduge, et teie arst teaks, kui te võtate aspiriini, valu või artriit ravimit nimega mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (nagu tselekoksiib, ibuprofeen, naprokseen, rofekoksiib valdekoksiibiga, Advil®, Aleve®, BEXTRA®, Celebrex®, Motrin® või Vioxx), või lahjendab verd (nt varfariin, Coumadin®).

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.