AXID®: kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed, ja hoiatused

Mis on AXID®?

AXID® kasutatakse raviks mao ja soolte. AXID® ravib ka kõrvetised ja erosive söögitoru põhjustatud gastroösofageaalse refluksi (GERD), seisund, milles hape varundab maost söögitorru.

AXID® võib kasutada ka muudel eesmärkidel ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Te ei tohiks kasutada AXID® kui te olete allergiline Nizatidine või sarnase ravimeid nagu ranitidiin (Zantac), tsimetidiin (Tagamet) või famotidiini (Pepcid).

oluline info

Enne AXID®, rääkige sellest oma arstile, kui teil on neeru- või maksahaigus või maovähi või muid probleeme.

Vältida tsimetidiin (Tagamet), ranitidiin (Zantac) või famotidiini (Pepcid) võtmise ajal AXID®, kui arst ei ole seda soovitanud.

AXID® võib põhjustada kõrvaltoimeid, mis võivad kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui te juhite autot või teete midagi, mis nõuab, et ärkvel olla.

AXID® võib olla ainult osa terviklikust ravi programmist, mis hõlmab ka muutused dieedis või eluviisi. Järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt.

Enne ravimi võtmist

Kõrvetised on sageli segi esimesed sümptomid südameatakk. Pöörduge arsti poole, kui teil on valu rinnus või raskustunne, valu levib kätte või õlga, iiveldus, higistamine ja üldine halb enesetunne.

Te ei tohiks kasutada AXID® kui te olete allergiline Nizatidine või sarnase ravimeid nagu ranitidiin (Zantac), tsimetidiin (Tagamet) või famotidiini (Pepcid).

Kõrvetised on sageli segi esimesed sümptomid südameatakk. Pöörduge arsti poole, kui teil on valu rinnus või raskustunne, valu levib kätte või õlga, iiveldus, higistamine ja üldine halb enesetunne.

Veendumaks, võid võtta AXID®, rääkige sellest oma arstile, kui teil on mõni neist muud tingimused

maovähk või muid probleeme.

Valitsus raseduse kategooria B. AXID® ei eeldatavasti kahjulik sündimata lapsele. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal. Nizatidine võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita antud ravimi võtmise ajal. Ära anna AXID® lapsele noorem kui 12-aastane ilma arsti.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Võtke AXID® täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Ärge võtke suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav. Järgige oma retseptil.

Mõõda vedelik ravimit spetsiaalse mõõdata lusika või tassi, mitte tavalise supilusikaga. Kui sul ei ole doosimõõtmise vahendit, küsige nõu apteekriga.

Kuigi enamik haavandid paranevad 4 nädala jooksul AXID® ravi, võib kuluda kuni 8 kuni 12 nädalat kestnud ravimi kasutamist enne oma haavand paraneb. Parimate tulemuste saavutamiseks jätkake ravimi kasutamist vastavalt juhendile. Räägi oma arstiga, kui sümptomid ei parane pärast 6-nädalast ravi.

AXID® võib põhjustada ebatavalisi tulemusi teatud meditsiinilised testid. Rääkige arstile, kes ravib teid, et te kasutate AXID®.

AXID® võib olla ainult osa terviklikust ravi programmist, mis hõlmab ka muutused dieedis või eluviisi. Järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt.

Hoidke AXID® toatemperatuuril, eemal niiskusest, soojuse ja valguse. Viska ära kõik kasutamata AXID® vedelik, mis on vanem kui 30 päeva.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Üleannustamise sümptomiteks võivad olla ähmane nägemine, vesised silmad, süljevool, iiveldus, oksendamine või kõhulahtisus.

AXID® võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik.

Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada riski kahjustada magu.

Kuidas ma peaksin AXID®?

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni AXID®: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri. Loobuge AXID® ja helistage oma arstile, kui teil on tõsine kõrvaltoime, nagu

kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus, kiire südame löögisagedus, keskendumisraskused

ebatavalistest, lilla või punane pisikesteks täpid naha all

nahalööve, verevalumid, raske kipitus, tuimus, valu, lihasnõrkus

palavik, segadust; või

kollatõbi (naha kollasus või silmad).

Vähem tõsised AXID® kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

peavalu, peapööritus

kerge lööve

kõhulahtisus; või

vesine või kinnine nina, kurguvalu, köha.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Rääkige oma arstile kõigist ebatavalistest või tüütu kõrvalnäht. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, üle leti, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

Mis juhtub üleannustamise korral?

7.01.11 / 14/2010 1:07:59

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Mida tuleks vältida?

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

AXID® kõrvaltoimeid

GERD omeprasool, pantoprasooli, Nexium, ranitidiin, Prilosec, Protonix

Erosiivse Ösofagiit omeprasool, pantoprasooli, Nexium, ranitidiin, Prilosec, Protonix

Seedehäired omeprasool, ranitidiin, Prilosec, famotidiin Zantac, kaltsiumkarbonaat

Kaksteistsõrmiksoole haavand profülaktika Nexium, ranitidiin, famotidiin Zantac, lansoprasool esomaprasooli

Millised teised ravimid mõjutavad AXID®?

AXID® (nisatidiin)