Avonexile pliiats

Therapeutic Klass: Immunoloogilised Agent

Kasutab Avonexile Pen

Farmakoloogilise Klass: Interferoon, Beta (klass)

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus interferoon beeta-1a süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Kuigi asjakohaste uuringutega suhte vanusest mõju interferoon beeta-1a süsti ei ole läbi viidud ka normipäraseks, geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme ei eeldata piirata kasulikkust interferoon beeta-1a süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega interferoon beeta-1a süstimist.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades Avonexile Pen

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad beeta-1a. See ei pruugi olla omased Avonexile Pen. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Sul võib ka õpetada, kuidas anda ravimit kodus. Ravim manustatakse shot naha all või lihasesse.

Kui te süstite interferoon beeta-1a ise seda kasutada täpselt nii nagu arst. Ärge muutke annust või annustamisskeemi ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Täpne kogus ravimit, mida vaja on hoolikalt välja töötatud. Kasutades liiga palju suureneb risk kõrvaltoimete, kasutades liiga vähe ei pruugi parandada teie seisundit.

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Rebif® on nagu autoinjektoriga või eeltäidetud süstlas. See toimib kõige paremini siis, kui sa seda kasutada samal ajal (tavaliselt hilisel pärastlõunal või õhtul) Sama 3 päeva (nt esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel) vähemalt 48 tundi peale iga nädal.

Avonex® tuleb nagu eeltäidetud Autoinjektorseadmel pliiats, eeltäidetud süstlas või pulbriks. Pulber tuleb lahustada steriilses vees enne manustamist. Ärge raputage viaali pärast lisate vett. Pöörake vee ja meditsiini kokku segada. Segu peab olema selge või kergelt kollakas. Ärge kasutage segu kui näed osakesi. Kasutage ravimit võimalikult kiiresti pärast segamist. Kui te ei saa oma löök kohe, saate hoida süstalt külmkapis kuni 6 tundi. 6 tunni pärast viska ravimi ära ja segatakse teise annuse manustamist.

Kasutage uut nõela, avamata viaali või süstal iga kord, kui süstida ravimit. Ärge kasutage muid nõel eeltäidetud Autoinjektorseadmel pen.

Iga ravimi pakendile sisaldab ravimi juhendis ja lehed nimetatakse kasutusjuhendiga. Loe seda teavet hoolikalt ja veenduge, et mõistate

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Avonex®: Kui te unustate annuse, et see nii kiiresti kui võimalik. Mine tagasi oma tavapärase skeemi järgmisel nädalal. Ärge kasutage seda ravimit 2 päeva järjest.

Õige kasutamine beeta-1a

Rebif®: Kui te unustate annuse, et see nii kiiresti kui võimalik. Otse järgmisel päeval ja anna oma regulaarne annus 48 tundi hiljem. Mine tagasi oma tavapärase skeemi järgmisel nädalal. Ärge kasutage seda ravimit 2 päeva järjest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke eeltäidetud Autoinjektorseadmel pliiatsid, eeltäidetud süstlad või viaali külmkapis. Mitte külmutada. Kui jahutus ei ole kättesaadav, Rebif® eeltäidetud süstlaid ja Avonex® pulbri viaali võib hoida kuni 30 päeva toatemperatuuril, eemal kuumusest (temperatuuril üle 77 kraadi F) ning otsese valguse kätte. Avonex® eeltäidetud Autoinjektorseadmel pliiatsid ja eeltäidetud süstlaid võib hoida kuni 7 päeva toatemperatuuril, eemal kuumusest (temperatuuril üle 77 kraadi F) ning otsese valguse kätte. Laske Avonex® eeltäidetud autoinjektorseadme pliiatsid ja eeltäidetud süstla soojeneda toatemperatuurini enne süstimist eemaldades külmikust välja võtta umbes 30 minutit. Ärge kuumutage neid mikrolaineahjus või kuumas vees.

Asetage kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel olla murelik, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui teie või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Avonexile Pen

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tume uriin, püsiv isukaotus, gripilaadsed sümptomid, peavalu, jätkates oksendamine, üldine väsimus või nõrkus, heledat värvi väljaheide, paremas ülemises kõhuvalu või hellus või kollased silmad või nahka. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

See ravim võib alandada number valgete vereliblede veres. See suurendab teie võimalus saada nakkuse. Samuti võib alandada trombotsüütide arvu veres. Trombotsüüdid on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

See ravim võib põhjustada punetust, valu või turse süstekohal. Mõnedel patsientidel on välja töötatud naha infektsioonid või püsiv depressioon (nekroos) naha all süstekohal. Võta kohe oma arstile, kui te märkate depressioonis või liigestatud nahk, sinine-roheline must naha värvimuutus, või valu, punetus või sloughing (koorimine) naha.

See ravim põhjustab tavaliselt gripisarnase reaktsioon, mille lihasvalu, külmavärinad, palavik, peavalu, liigesvalu, ja iiveldust. Kasutades oma shot enne magamaminekut võib lubada teil magada sümptomeid. Arst võib teil võtta ravimi, mis aitab valu või palavik (nt paratsetamool või ibuprofeen). Järgige hoolikalt arsti juhiseid, kuidas ära hoida või ravida neid sümptomeid.

See ravim sisaldab albumiini, mis pärineb inimese verest. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud need, kuigi risk on madal. Inimese doonorid ja veri on nii testida viiruste hoida ülekande risk väike. Rääkige oma arstiga seda ohtu, kui olete mures. Avonex® eeltäidetud Autoinjektorseadmel pliiatsi ja eeltäidetud süstlas ei sisalda albumiin, mis pärineb annetatud inimese verest.

Kork on Avonex® eeltäidetud süstal sisaldab kuiva naturaalset kummi (lateksi derivaat), mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone inimestel, kes on tundlikud lateksi suhtes. Rääkige oma arstile, kui teil on Lateksiallergia Enne ravimi kasutamist.

Avonexile Pen kõrvaltoimed

Avonexile Pen (beeta-1a)

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Sclerosis multiplex Copaxone’ga, Tecfidera, Avonexile, Aubagio, Gilenya, Ampyra, Tysabriga, Betaseronm, Rebif interferoon beeta-1a, dimetüülfumaraadist, mitoksantrooni, Glatopa, glatiramer Natalisumab, fingolimod, teriflunomiid, dalfampridine, Extavias Novantrone, Rebif Rebidose, prednisooni deksametasoon

 või minna liituda Avonexile Pen tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.