avinza

Morfiin suukaudne lahus on saadaval 10 mg / 5 ml, 20 mg / 5 ml ja 100 mg / 5 ml (20 mg / ml) kontsentratsioone. 100 mg / 5 ml (20 mg / ml) kontsentratsioon on näidustatud opioid-tolerantne patsientidele ainult. Vältige Doseerimisvigade tõttu segadust erinevate kontsentratsioonide vahel mg ja ml, mis võib põhjustada juhusliku üleannustamise ja surma. Hoia morfiini suukaudse lahuse välja lastele kättesaamatus kohas.

Morfiinsulfaadi on Ajakava II kontrollitav aine, millel on potentsiaali opioidide sõltuvus, kuritarvitamise või väärkasutuse, mis võib põhjustada üledoosi ja surma. Hinnata riski Enne ravi alustamist ja jälgida märke ebaõigest kasutamisest, ja narkomaania ravi ajal. Raske või surmaga hingamise depressioon võib esineda koos kõige kõrgema riskiga alustamisel ja annuse suurendamisel. Jälgi märke hingamise depressiooni ravi ajal. Öelge patsientidele neelata kapsleid või tablette kogu riski vähendamiseks juhusliku üleannustamise kapslid on tablette närida, purustada ega lahustada. Juhuslik sissevõtmine morfiinsulfaadi võib põhjustada üleannustamise toimet morfiini, eriti lastel. Pikaajaline kasutamine raseduse ajal võib põhjustada vastsündinu opioidide võõrutusnähtude sündroomile. Kui pikaajalisel kasutamisel on vajalik raseda, nõustab patsiendi riski lootele ja tagada, et vastavat ravi on kättesaadavad. Öelge patsientidele, et vältida alkoholi ja alkoholi sisaldavate toodete alkoholi tarbimine võib põhjustada suurenenud plasmakontsentratsiooni ja potentsiaalselt surmaga lõppev üledoos morfiini.

Kasutab Avinza

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Keemiline Klass: opioidide

Morfiini pikendatud vabanemisega tabletid või kapslid ei tohi kasutada, kui vajate valuvaigisteid vaid lühikest aega, näiteks kui toibumas operatsiooni. Ärge kasutage seda ravimit, et leevendada kerge valu, või olukorras, kui mittenarkootilise ravim on efektiivne. Seda ravimit ei tohi kasutada valuvaigistina, et sul on ainult üks kord samal ajal või “nagu vaja”.

Morfiini kasutatakse pikka aega, võib see muutuda harjumust, mis põhjustab vaimse või füüsilise sõltuvuse. Kuid inimesed, kes on jätkuv valu ei tohiks lasta hirm sõltuvuse hoida neid tarvitavad narkootikume, et leevendada nende valu. Vaimse sõltuvus (sõltuvusest) ei ole tõenäoline, kui narkootikumid kasutatakse selleks otstarbeks. Füüsiline sõltuvus võib viia tühistamise kõrvaltoimeid, kui ravi lõpetatakse järsku. Kuid tõsised tühistamise kõrvaltoimeid saab tavaliselt vältida annuse järkjärgulist vähendamist jooksul aega enne ravi täielikult lõppenud.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Avinza

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanuses kuni morfiini lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga morfiin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud kopsu, maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide morfiini vältimiseks potentsiaalselt tõsised kõrvalnähud.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad morfiini. See ei pruugi olla omased Avinza. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. See on eriti tähtis eakatel patsientidel, kes võivad olla tundlikumad mõju valuvaigistit. Kui liiga palju seda ravimit võtta pikka aega, võib see muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust).

See ravim on kaasas ravimi juhendis ja patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Avinza® võetakse iga 24 tunni järel. Kadian® võetakse iga 12 või 24 tundi samal ajal iga päev.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Morfiini pikendatud vabanemisega kapslid ja tabletid tuleks kasutada ainult patsientidel, kes on juba võttes narkootilist valuvaigistit, mida nimetatakse ka opioide. Need patsiendid on kutsutud opioid-tolerantne. Kui te ei ole kindel, kas teil on opioid-tolerantne, pidage nõu oma arstiga enne selle ravimi kasutamist.

Neelake pikatoimelist kapslite ja tablettide tervikuna. Ärge purustage, lahustuvad või närige. Ärge kasutage laiendatud vabastavad tabletid, mis on katki.

Õige kasutamine morfiini

Kui te ei saa neelata pikatoimelist kapsel, siis võib see avada ja valada ravimit väikeses koguses õunamoosi. Segage segu hästi ja neelake seda kohe ilma närimata. Ära saada seda ravimit läbi nasogastraalse või mao toru.

Kuigi võttes laiendatud vabastav tablett, osa tablett võib imenduda teie väljaheide. See on normaalne ja midagi muretseda.

Morfiin pikendatud vabanemisega kapslid või tabletid töötavad erinevalt regulaarsel morfiini suukaudne lahus või tabletid, isegi samas annuses. Ära lülituda ühelt brändi või vormi teisele, kui arst on määranud.

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate annuse Avinza®, Kadian® või MS CONTIN®, jätke unustatud annus vahele ja võtke järgmine annus tavalisel ajal järgmisel päeval. Ärge võtke kahekordset annust.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Avinza

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Morfiin võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, kui võtta täiskasvanute, laste või lemmikloomade, kes ei ole harjunud tugeva narkootilise valuvaigistit. Veenduge, et hoida ravimit turvalises ja ohutus kohas, et takistada teistel saada see.

Loputage jäänud kapslid, vedel ja tabletid WC potti.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, kui te kasutate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

Avinza kõrvaltoimed

Avinza (morfiin)

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis võib sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, muud retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti poole enne mõnda nendest ravimitest, kui te kasutate seda ravimit.

Ravim võib olla sõltuvust tekitav. Kui tunned, et ravim ei tööta nii hästi, ei kasuta rohkem kui teie määratud annust.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, kui ärkad äkki lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata vähendada seda probleemi. Ka pikali mõneks ajaks võib leevendada peapööritust või peapööritus.

See ravim võib põhjustada pearinglust, uimasust, segaduses või ebakindlana. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Kasutades narkootikumid pikka aega võivad põhjustada tõsiseid kõhukinnisus. Selle vältimiseks võib arst suunab teid võtta lahtisteid, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti. Kindlasti järgige hoolikalt, sest jätkates kõhukinnisus võib põhjustada tõsisemaid probleeme.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

Kui olete kasutanud seda ravimit regulaarselt mitu nädalat või kauem, ei muutke annust või äkki kasutamine lõpetada ilma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See võib aidata ennetada süvenemine seisund ja vähendada võimalust võõrutusnähud, nagu kõhuvalu või kõhukrambid, ärevus, palavik, iiveldus, nohu, higistamine, värinad, või unehäirete.

Ära võta liiga palju seda ravimit või võtate seda sagedamini, kui arst on soovitanud. See võib olla eluohtlik. Üleannustamise sümptomid on: tugev pearinglus või nõrkus, aeglane pulss või hingamine, krambid, hingamisraskused ja külm, niiske nahk. Helistage oma arstile, kui te märkate neid sümptomeid.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid vastsündinul. Rääkige oma arstile, kui te arvate, et olete rase või kui te plaanite rasestuda selle ravimi kasutamise ajal.

Ärge kasutage seda ravimit, kui te kasutate või olete kasutanud MAO inhibiitoreid (MAOI), nagu Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate® jooksul viimase 14 päeva jooksul.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Krooniline valu tramadool, oksükodoon, Cymbalta, Percocet, duloksetiini, fentanüül, morfiin, Dilaudid, OxyContin, metadoon, Ultram, hüdromorfoon

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin