Avastin

Seedetrakti perforatsioon, mõnel juhul surmaga, on tekkinud kuni 3,2% Bevatsizumbi ravitud patsientidel. Bevatsisumaab seostatakse ka sagenemist kirurgiliste ja haavade paranemise komplikatsioonid, sealhulgas raskete ja surmaga lõppenud komplikatsioone. Lõpetada bevatsisumaab kui seedetrakti perforatsiooni või dehistsents toimub. Lõpetada vähemalt 28 päeva enne plaanilist operatsiooni. Ärge käivitage bevatsisumaab vähemalt 28 päeva pärast operatsiooni ja kuni kirurgilise haava täieliku paranemiseni. Surm või rasked verejooks, sealhulgas hemoptysis, seedetrakti verejooks, kesknärvisüsteemi verejooksu, ninaverejooks ja vaginaalne verejooks, on toimunud kuni 5 korda sagedamini bevatsizumabiga ravitud patsientidel. Mitte manustada bevatsisumaab patsientidele tõsine verejooks või hiljuti hemoptysis.

Kasutab Avastin

Therapeutic Klass: Immunoloogilised Agent

Farmakoloogilise Klass: monoklonaalne antikeha

Bevatsisumaab on aine, mis aitab organismil võidelda vähi. See takistab kasvu teatud tüüpi veresoonte vähirakke. See aitab vähendada vähirakkude kasvu näljas rakud toitaineid, mis on vaja kasvada.

Bevatsisumaab süstimist kasutatakse ka kombinatsioonis teiste ravimitega (nt interferoon alfa) patsientide raviks vähi neerupiirkonna on levinud teistesse kehapiirkondadesse. Seda kasutatakse ka kombinatsioonis teiste ravimitega (nt paklitakseel ja tsisplatiini või paklitakseeli ja topotekaani) patsientide raviks emakakaelavähi et on levinud teistesse kehapiirkondadesse. Seda ravimit kasutatakse ka kombinatsioonis teiste ravimitega (nt paklitakseel, pegüleeritud liposomaalse doksorubitsiini või topotekaani) patsientide raviks plaatina-resistentsete korduvad epiteeli munasarja-, munajuha või esmase kõhukelmevähiga.

See ravim on anda ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, bevatsisumab kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Avastin

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Bevatsizumbi süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Bevatsizumbi süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud südame või veresoonte probleemidele, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega bevatsisumab süstimist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Te saate seda ravimit, kui olete haiglas või vähiravi keskus. Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Bevatsisumaab on sageli antud koos teiste vähiravimite. Kui te kasutate ravimite kombinatsioon, veenduge, et te võtate igaüks õigel ajal ja ei sega neid. Paluge, et arst aitab teil planeerida nii, et meeles pidada oma ravimeid õigel ajal.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi. Arst peab kontrollima uriini ja vererõhku regulaarselt külastab, kui olete selle ravimi saamist. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi. Sul võib olla õpetanud, kuidas kontrollida oma vererõhku kodus.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast raseduse vältimiseks, kui te kasutate seda ravimit ja vähemalt 6 kuud pärast ravi lõppu. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

See ravim võib mõjutada teie keha ravib lõigete ja haavad. Veenduge arstile, kes ravib teid teab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu nädalat enne ja pärast operatsiooni.

See ravim võib suurendada oma võimalusi võttes veritsus probleeme. Rääkige oma arstile, kui te hakkate märkate veritsust.

See ravim võib suurendada oma võimalusi võttes trombid või aju seisund, mida nimetatakse posterior pöörduv entsefalopaatia sündroom (pressiteade). Rääkige oma arstile, kui teil tekib valu rinnus, äkiline ja tugev peavalu, minestamine, krambid, ülemäärane uimasus, segasus või nägemis-, kõne- või jalgsi, kui te kasutate seda ravimit.

Rääkige oma arstile, kui teil on tõsine kõhuvalu koos teiste sümptomitega nagu kõhukinnisus, palavik, iiveldus ja oksendamine. Need võivad olla sümptomid tõsine meditsiiniline seisund.

See ravim võib ka suurendada oma risk tõsine seisund, mida nimetatakse trahheoösofageaalne fistul (ebanormaalne avamine ühes või mitmes kohas vahel söögitoru ja hingetoru). Rääkige oma arstile, kui teil esineb neelamis-, köha, või lämbumine söömise ajal, hingamisraskused või valu rinnus või ebamugavustunne, kui te kasutate seda ravimit.

Bevatsisumaab võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Bevatsisumaab võib põhjustada tõsine kõrvaltoime nimetatakse Infusioonireaktsiooni. See võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teil on palavik, külmavärinad, hingamisraskused, peapööritus, minestamine või valu rinnus mõne tunni jooksul pärast saada.

Õige kasutamine Avastin

Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne selle ravimi kasutamist. Mõned naised kasutavad seda ravimit on muutunud viljatuks (võimeline saama lapsi).

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski munasarjahäiret. Rääkige oma arstiga seda riski.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Avastin

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Glioblastoomi multiformne bevatsisumaab temosoloamiidi, Temodar karmustiin prokarbasiinil, BiCNU®

Munasarjavähk Taxol, karboplaatina, tsüklofosfamiid, doksorubitsiin, Cytoxan

Pärasoolevähi Xelodas fluorouratsiili, kapetsitabiini, leukovoriinhapet bevatsizumab oksaliplatiini

Avastin kõrvaltoimed

Avastin (bevatsizumab)

Non-kopsuvähiga metotreksaat paklitakseeli, tsisplatiin, Opdivo paklitakseel, Tarceva