avanafiili (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Avanafiili kasutatakse raviks meestel, kellel on erektsioonihäired (mida nimetatakse ka impotentsus). Avanafiili kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse fosfodiesteraasi 5 (PDE5) inhibiitoriteks. Need ravimid takistavad ensüümi tüüpi fosfodiesteraasi-5 töötamast liiga kiiresti. Peenis on üks valdkondi, kus seda ensüümi töötab.

Erektsioonihäire on seisund, kus peenist ei kõvaks ja laiendada, kui mees on seksuaalselt põnevil, või kui ta ei saa hoida erektsiooni. Kui mees on seksuaalselt stimuleeritud, tema keha normaalne reaktsioon on suurendada verevoolu oma peenise erektsiooni. Kontrollides ensüümi, avanafiili aitab säilitada erektsiooni pärast peenise silitatakse suurendades verevoolu peenisesse. Ilma füüsilise tegevuse peenis, nagu esinevat seksuaalvahekorra ajal, avanafiili ei tööta põhjustada erektsiooni.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

tablett

Avanafiili ei ole näidustatud lastele.

Allergia

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga avanafiili eakatel.

pediaatriline

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Doseerimine

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kasutage avanafiili täpselt nii nagu arst. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Kui liiga palju tarbitakse, võimalus kõrvaltoimete või muid probleeme suurenemisel.

Spetsiaalsed patsientide juhiseid tulla avanafiili. Loe juhiseid hoolikalt, enne kui hakkate avanafiili ja iga kord kui sa täitke oma ravimit.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Ära söö greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

ladustamine

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et räägiksite kõik oma arsti, et te võtate avanafiili. Kui teil on vaja kiirabi jaoks probleeme südamega, siis on oluline, et teie arst teaks, millal viimati võttis avanafiili.

Ärge kasutage seda ravimit, kui te kasutate nitraatide ravim, mida sageli kasutatakse stenokardia (valu rinnus) või kõrge vererõhk. Nitraat ravimid on nitroglütseriini, isosorbiid, Imdur®, Nitro-Bid®, Nitro-Dur®, Nitrol® salv, Nitrolingual® Spray, Nitrostat® ja Transderm Nitro®. Mõned ebaseadusliku ( “street”) narkootikume nimega “poppers” (nagu amüülnitraate butüül- nitraatide või nitrit) sisaldada ka nitraate. Ärge kasutage seda ravimit, kui kasutate ka riociguat (Adempas®).

Ärge kasutage seda ravimit, kui te kasutate teiste PDE5 inhibiitorite, nagu sildenafiil (Viagra®), tadalafiil (Cialis®) või vardenafiili (Levitra®). Kui te võtate liiga palju avanafiili või võtta see koos nende ravimitega, võimalus kõrvaltoimete suurem.

Oluline on oma arstile rääkima mõni südamehaigus teil on praegu või on varem olnud. See ravim võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid südamepuudulikkusega patsientidel probleeme.

Kui teil tekib pikema või valulik erektsioon 4 tundi või rohkem, pöörduge koheselt arsti poole. See seisund võib nõuda kiiret ravi, et vältida tõsist ja püsivat kahju oma peenise.

Kui teil tekib äkiline nägemise üks või mõlemad silmad, pöörduge koheselt arsti poole.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on äkiline kuulmise langust või kuulmiskadu, mis võivad kaasneda pearinglus ja kumin kõrvus.

Kui juba kasutate ravimeid kõrge vererõhu (hüpertensiooni), avanafiili võiksid oma vererõhku minna liiga madal. Helistage oma arstile kohe, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: ähmane nägemine, meeltesegadus, pearinglus, nõrkus või peapööritus, kui tõuseb püsti lamavast või istuvast asendist äkki, higistamine, ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ära joo liiga palju alkoholi (nt rohkem kui 3 klaasi veini või 3 võtet viski), kui võtta avanafiili. Kui võtta üle, alkoholi võib suurendada oma võimalusi saada peavalu või saada pearinglust, suureneb südame löögisagedus või alandada vererõhku.

See ravim ei kaitse teid sugulisel teel levivate haiguste (sh HIV ja AIDS). Kasutage kaitsemeetmeid ja küsida oma arsti, kui teil on mingeid küsimusi selle.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.