avage aktuaalne

Therapeutic Klass: dermatoloogilised Agent

Kasutab Avage

Keemiline Klass: Retinoidühendid

Tasaroteen paikseks koor ja geele kasutatakse psoriaasi. Ravim toimel tekib naha vähem punane ja vähendades arvu ja suuruse Nahakahjustused.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju tazarotene vahu või geeliga lastel alla 12-aastastel ja tazarotene koor lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud selles vanusegrupis.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju tazarotene aktuaalne eakatel inimestel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Avage

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tazarotene. See ei pruugi olla omased Avage. Palun lugege hoolikalt.

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada naha ärritunud. Teil võib tekkida vajadus kasutada seda ravimit mitu nädalat või kuud enne oma nahk hakkab otsima parem. Rakendades rohkem ravimit ei tee seda tööd kiiremini.

Loe patsiendi andmed, mis tulevad teie ravimit. Järgige hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu või tupe. Ärge kasutage seda nahal valdkondades, mis on kärped või kriimustuste eest. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe.

Kasutada

Ärge kasutage seda ravimit tuulepõletatud või päevitunud nahale või lahtistele haavadele.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Ärge külmutage Fabior ™ vaht. Ärge pihustage või kasutada kuumuse, lahtise leegi või suitsetada. Ära avada, lõhkuda ega põletada saab.

Õige kasutamine tazarotene

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Veendumaks, et ei ole rase, kui hakkate selle ravimi kasutamist, siis pead kasutama hakata jooksul normaalne menstruatsioon. Samuti peab teil olema negatiivne rasedustest 2 nädala jooksul enne kui hakkate seda ravimit.

Kui te kasutate seda ravimit akne näo, teie seisund võib tunduda, et süveneda esimesel, enne kui see hakkab paranema umbes 4 nädalat. Pöörduge arsti poole, kui teie seisund ei parane jooksul 8 kuni 12 nädalat.

Kui kasutad seda ravimit psoriaasi, ketendavad laigud nahal võib hakata paranema umbes 1 kuni 4 nädalat, kuid punetus võib kesta kauem parandada. Pöörduge arsti poole, kui teie seisund halveneb.

Vältige nahale tuul, külm ilm ja päikesevalgust, isegi pilves ilmaga. Teie nahk on rohkem altid päikesepõletus, kuivus või ärritus. Ärge kasutage solaarium või Solaarium. Kasutage päikesekreemi või päikesekrem kreemiga koos päikesekaitsefaktor (SPF) vähemalt 15 regulaarselt. Kanda kaitseriietust ja mütsid ja jääda otsese päikesevalguse eest, eriti kella 10:00 ja 03:00

Nahareaktsioonid, nagu kuivus, punetus, ketendus, põletamine või kõrvetav võib tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Kasuta niisutavat kreemi, kui on vaja vähendada neid nahaprobleeme.

On tõenäoline, et teie nahk võib muutuda ärritunud normaalse selle ravimi kasutamise kohta. Sa ei tohiks enam kasutada tazarotene kui teie nahk muutub liiga punane, kuiv, pundunud, või muidu ärritunud. Kui raske ärritust, võtke ühendust oma arstiga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Avage

Kui teie arst on määranud, siis peaks vältima naha tooted, mis võivad nahka ärritada. Mõned näited

Küsige oma arstiga enne A-vitamiini toidulisandeid suu selle ravimi kasutamise ajal.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Avage kõrvaltoimed

Avage (tazarotene aktuaalne)

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kortsud Botox, Xeominiga onabotulinumtoxinA, Botox kosmeetika, Restylane, Dysport, Myobloc, Juvederm tazarotene aktuaalne, LaViv, Radiesse, incobotulinumtoxinA, Hylaform Plus, abobotulinumtoxinA