autoimmuunhaiguste uurimistöö theernment laborid

ALPS üksus, Laboratory of Immunology

Limaskesta Immunity jaos, labor organismi vastust

Osa theernment missioon on toetada põhi- ja kliinilisi uuringuid põhjuste, ravi ja ennetamine immuunsusega seotud haigused. Uurijad theernment laborid töötavad laiendada teadmisi normaalse immuunsüsteemi komponendid ja funktsioonid ning mõista põhjusi ebanormaalne immuunsüsteemi funktsiooni immuunpuudulikkuse nakkuslik, allergiline, autoimmuunhaiguste.

Kuigi kõik toetatud teaduslikust theernment püütakse paremini mõista inimese immuunsüsteemi järgmine labs uurivad immuunsüsteemi kontekstis autoimmuunsuse

Autoimmuunsus ja funktsionaalse genoomika jaos, Laboratory of Immunogenetics

Autoimmuunse Lümfoproliferatiivsed sündroom (ALPS) Unit õpib ALPS, pärilik haigus immuunsüsteemi, kus ebatavaliselt palju immuunsüsteemi rakud kogunevad lümfisõlmed, maksa ja põrna, mis viib laienemine need organid. ALPS võib põhjustada erinevaid autoimmuunse probleeme nagu aneemia (punaste vereliblede vähesus), trombotsütopeenia (vereliistakute arvu vähenemine) ja neutropeenia (neutrofiilide arv).

Lümfotsüütide aktivatsiooni jaos, Laboratory of Immunogenetics

 umbes ALPS üksus.

Uurijad limaskesta Immunity jaos käitumise uuringuid immuunvastust leitud limaskestadele keha niiske vooder hingamisteede, seedetrakti ja urogenitaslsest kirjutiste-ja haigused, mis võivad tuleneda nende vastuseid. Research laboris on viinud uusi teadmisi põhjuste ja Crohni tõbi ja haavandiline koliit, samuti ravi väljatöötamisel need haigused.

Cellular immunoloogia jaos, Laboratory of Immunology

 umbes limaskesta Immunity jaos.

Uurijad on Autoimmuunsus ja funktsionaalse genoomika jaos on välja töötanud looma mudeli, mis meenutab inimese lupus aidata tuvastada ja uurida geene, mis võivad mõjutada haiguse raskusaste ja kasutada ravisihti.

Molecular arendamine immuunsüsteemi jaos, Laboratory of Immunology

 umbes Autoimmuunsus ja funktsionaalse genoomika jaos.

Research in lümfotsüütide aktivatsiooni jagu keskendub mõista, kuidas B-raku retseptorid funktsiooni, samuti kuidas nad aktiveerimiseks ja säilitada B-raku mälu. Need tähelepanekud võib põhjustada uute ravimite kontrollimiseks B-rakulised vastused autoimmuunhaigus ja konstruktsiooni uute ja paremate vaktsiinide.

 umbes lümfotsüütide aktivatsiooni jaos.

Uurimistöö jõupingutusi Cellular immunoloogia jaos keskendutakse immuunsüsteemi regulatsiooni väljatöötamist, muidugi, ja ravi elundispetsiifilisel autoimmuunhaiguste. Uurijad uurivad isereageerivale T-rakud, mis põgeneda hävitamine ja põhjustada haigusi.

 umbes Cellular immunoloogia jaos.

Uurijad Molecular arendamine immuunsüsteemi jaos uurida reguleerimine T-rakkude ja selle seos immunoloogilise tolerantsuse, apoptoos ja autoimmuunhaiguste. Eesmärgiks on mõista autoimmuunhaiguste vaatepunktist T-rakkude regulatsioon ja arendada uusi meetodeid diagnoosi ja ravida neid haigusi.

 umbes Molecular arendamine immuunsüsteemi jaos.

Lisateavet osakonna ettevõttesisene teadus-.