autismispektri häire ravi ja ravimid

Tegevjuht muud haigusseisundid

Ravi puudub olemas autismispektri häire ja puudub üks-suurus-sobib-kõigile ravi. Vahemikus kodust ja koolist põhinev ravi ja sekkumiste ASD saab valdav.

Ravi eesmärgiks on maksimeerida oma lapse võimet toimida vähendades ASD sümptomid ning toetada arengut ja õppimist. Teie tervishoiuteenuse osutaja võib aidata välja selgitada ressursid teie piirkonnas. Ravivõimalused võib sisaldada

Laste autismi spektri häire võib olla ka muid meditsiinilisi küsimusi, nagu epilepsia, unehäired, piiratud toit p või seedehäired. Küsige oma lapse arsti kuidas kõige paremini hakkama need tingimused kokku.

Hoidke oma lapse tervishoiuteenuse osutajate uuendatud mingeid ravimeid ja toidulisandeid teie laps kasutab. Mõned ravimid ja toidulisandid võivad suhelda, põhjustades ohtlikke kõrvalmõjusid.

Teens ja noortele ASD võib olla probleeme keha muutused, suurenenud sotsiaalset teadlikkust ja üleminekuid. Inimesed, kellel ASD kogevad tihti teiste vaimse tervise häirete, nagu ärevus ja depressioon. Teie tervishoiuteenuse osutaja ja kogukonna huvide kaitse ja pakkuvad organisatsioonid võivad pakkuda abi.