atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape

Kasutab atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape

Therapeutic Klass: Acetaminophen Kombineeritud

atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape on saadaval ilma retseptita.

Enne Kasutades atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Acetaminophen on testitud lastel ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel. Kuid naatriumvesinikkarbonaat ei tohi anda väikelastele (alla 6-aastased), kui tellitud oma arstiga. Väikesed lapsed seedehäired tavaliselt ei saa kirjeldada oma sümptomeid väga hästi. Nad peaksid olema arsti poolt üle, sest neil võib olla seisund, mis vajab teiste ravi.

Acetaminophen on testitud ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel. Kuid palju naatriumi see kombinatsioon ravim võib olla kahjulik mõned vanemad inimesed. Seetõttu on parim, et vanemad inimesed ei kasuta paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape rohkem kui 5 päeva järjest, ei ole teisiti oma arstiga.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Õige kasutamine atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape

Kasutades atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape ühegi Järgmised ravimid võivad põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemaid ravimeid võib olla parim ravi otsida. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Tee kindlasti oma tervishoiutöötaja teab kui te olete madala naatriumisisaldusega, vähese suhkrusisaldusega või mõneks muuks erakordseks dieeti. atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape sisaldab suurel hulgal naatriumi (üle 750 mg iga 325 mg atsetaminofeeni).

Kui ei ole teisiti määranud teie arst, ei võta rohkem paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape, kui on soovitatav pakendi sildile. Kui liiga palju tegemist, maksa kahju või muu raske kõrvaltoimed võivad esineda.

Et kasutada atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape

Annus atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustega paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui Te võtate paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape pikka aega (üle 10 päeva järjest), peab arst kontrollima teie korrapäraseks külastused.

Pöörduge arsti poole, kui teie valu ja / või seedehäired kesta kauem kui 10 päeva või kui need süvenevad, kui uued sümptomid tekivad, või kui valus ala on punane või paistes. Need võivad olla märgid on tõsine haigus, mis vajab ravi.

Naatriumvesinikkarbonaadi see kombinatsioon ravim võib hoida teiste ravimite õige kui 2 ravimeid võtnud liiga lähestikku. Alati atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape

Ettevaatusabinõud Kuigi Kasutades atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape

Kontrollige etiketid nonprescription (üle leti [OTC]) ja retseptiravimite nüüd võtta. Kui mõni sisaldavad paratsetamooli või naatriumi kontrollige oma tervishoiutöötaja. Võttes neid koos atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape võib põhjustada üledoosi.

Võtnud teisi ravimeid koos paratsetamooli võib suurendada riski soovimatuid tagajärgi. Risk sõltub sellest, kui palju iga ravimit võtate iga päev ja kui kaua te võtate ravimeid koos. Kui teie arsti või hambaarsti suunab teid nende ravimite koos regulaarselt, järgige tema suunas hoolikalt. Samas ei võta järgmistest ravimitest koos paratsetamooli rohkem kui paar päeva, kui arst ei ole suunatud teil seda teha ja pärast oma edu

Kui Te võtate rohkem kui juhuslik 1 või 2 annust paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape

Acetaminophen võivad segada tulemused teatud meditsiinilisi teste. Enne teil on meditsiinilised analüüsid, rääkige eest vastutav isik, kui olete võtnud paratsetamooli jooksul viimase 3 või 4 päeva. Kui võimalik, siis on parem kutsuda laboris, kus katse tehakse umbes 4 päeva enne tähtaega, et teada saada, kas atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape võidakse võtta 3 või 4 päeva enne testi.

Sest diabeetikutel

Kui te arvate, et teie või keegi teine ​​on võtnud üledoosi paratsetamooli, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape, saada hädaabi korraga, isegi kui ei ole mürgistusnähud. Märgid raske paratsetamooli mürgistuse ei pruugi 2 kuni 4 päeva pärast üleannustamisel, kuid ravi, et vältida maksakahjustust või surm tuleb alustada nii kiiresti kui võimalik. Ravi alustati rohkem kui 24 tundi pärast üleannustamist võetakse pruugi olla efektiivne.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi järgmised kõrvaltoimed esinevad väga harva, kui 1 või 2 doosi kombinatsioon ravimit võtta aeg-ajalt võivad nad olla tõenäolisem, kui: liiga palju ravimit võtta, ravimit võtta mitu korda päevas või ravimi võtmist rohkem kui paar päeva järjest.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

atsetaminofeeni, naatriumvesinikkarbonaat ja sidrunhape kõrvaltoimed

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

atsetaminofeeni

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin

Lihasvalu paratsetamooli, Tylenol, naprokseen, ibuprofeen, diklofenak, Voltaren

Ishias paratsetamooli, Tylenol, cyclobenzaprine, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen

Palavik atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, paratsetamool