atropiini salvi

Silmapreparaadid atropiini, homatropiin ja Skopolamiini kasutatakse paisuma (pildil) õpilase silma. Neid kasutatakse enne silma Uuringud, enne ja pärast silmaoperatsioon ja raviks teatud silmahaiguste nagu uveiit või posterior sünehhiate.

Kasutab atropiini salv

Need ravimid on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Imikud ja väikelapsed ja lapsed heledad juuksed või sinised silmad võivad olla eriti tundlikud mõju atropiini, homatropiin või Skopolamiini. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal. Lastel kasutatakse väiksemat jõudu seda ravimit.

Eakad inimesed on eriti tundlikud mõju atropiini, homatropiin või Skopolamiini. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Uuringud toimet rasedusele ei ole teinud Inimestel või loomadel. Kuid need ravimid võivad imenduda kehasse.

Need ravimid võivad imenduda kehasse. Atropiini eritub rinnapiima väga väikestes kogustes ja võib põhjustada kõrvaltoimeid nagu pulsi, palavik või kuiv nahk, imikutel ja imetavate emade oftalmoloogilise atropiini. Ei ole teada, kas homatropiin või Skopolamiini eritub rinnapiima. Kuigi enamik ravimeid imenduda rinnapiima väikestes kogustes, paljud neist võib ohutult kasutada rinnaga toitmise ajal. Emad, kes kasutavad ühte nendest ravimitest ja kes soovivad last rinnaga toita arutage seda oma arstiga.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades atropiini salv

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad atropiini, homatropiin ja Skopolamiini. See ei pruugi olla omased atropiini Ointment. Palun lugege hoolikalt.

Kui soovid kasutada silmalahust (silmatilgad) kujul seda ravimit

Et kasutada salvi kujul seda ravimit

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Selleks võib suurendada riski liiga palju ravimit, mida imenduda kehasse ja võimalikke kõrvaltoimeid. See on eriti oluline siis, kui seda ravimit kasutatakse imikutel ja lastel, sest üledoos on väga ohtlik imikutele ja lastele.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate selle ravimi annuse ja annustamise ajakava on

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Pärast seda, kui rakendada seda ravimit oma silmad

Need mõjud võivad kesta mitu päeva pärast te lõpetate selle ravimi kasutamist. Kuid pidage nõu oma arsti, kui nad jätkavad enam kui

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine atropiini, homatropiin ja Skopolamiini

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal atropiini salv

Atropiini salv kõrvaltoimed