atrioventrikulaarne kanali defekt

Atrioventrikulaarne kanali defekt on kombinatsioon südameprobleeme tulemuseks on defekt kesklinnas südames. Seisund tekib siis, kui seal on auk vahel südame kodadesse ja probleeme klapid, mis reguleerivad verevoolu südame.

Mõnikord nimetatakse endokardiaalsest padi defekt või ventrikulaarse vaheseina defekti, atrioventrikulaarne kanali defekt esineb sünnihetkel (kaasasündinud). Tingimuseks seostatakse tihti Downi sündroom.

Täielik atrioventrikulaarne kanali defekt

Atrioventrikulaarne kanali defekt võimaldab ekstra vere voolu kopsudesse. Ekstra vere sunnib südant ületöötamine, mis põhjustab südamelihase suurendamiseks.

Osaline atrioventrikulaarne kanali defekt

Ravimata, atrioventrikulaarne kanali viga võib põhjustada südamepuudulikkust ning kõrge vererõhk kopsudes. Arstid üldiselt soovitaks operatsiooni ajal esimesel eluaastal sulgeda auk südames ja rekonstrueerida valves.

Millal näha arsti

Atrioventrikulaarne kanali defekt võib hõlmata ainult kaks ülemist kojad südames (osaline) või kõik neli kambrit (täielik). Mõlemal tüüp, extra veri ringleb kopsudesse.

Normaalne toimiv süda

Märgid ja sümptomid tekivad tavaliselt arenevad esimestel elunädalatel. Need nähud ja sümptomid on üldiselt sarnased seotud südamepuudulikkuse ja võivad sisaldada

Märgid ja sümptomid võivad ilmuda alles varases täiskasvanueas ja võib olla seotud tüsistusi, et arendada tõttu puudus. Need nähud ja sümptomid võivad sisaldada

Pöörduge arsti poole, kui teil või teie lapsel tekivad nähud või sümptomid atrioventrikulaarne kanali defekt.

Atrioventrikulaarne kanali defekt ilmneb enne sündi, kui lapse süda areneb. Mõned tegurid, nagu Downi sündroom, võib suurendada riski atrioventrikulaarne kanal defekt. Aga põhjus on üldiselt teada.

Süda jaguneb neljaks kambriks, kaks paremal ja kaks vasakul.

Paremal pool oma südamest liigub verd laevad, mis viivad kopsudesse. Seal, hapniku rikastab verd. Hapniku rikas veri voolab tagasi oma südame vasak pool ja pumbatakse suured laev (aort), mis ringleb veres ülejäänud keha.

Klapid kontrollida vere juurdevoolu ja välja kojad oma südames. Need klapid avatud, et võimaldada verd liikuda järgmisele kambris või ühe arterite ja selle lähedal hoida vere voolamist tagasi.

Osalise atrioventrikulaarne kanali defekt

Täieliku atrioventrikulaarne kanali defekt

Tegurid, mis võivad suurendada lapse risk haigestuda atrioventrikulaarne kanali defekt enne sündi hulka

Tüsistused atrioventrikulaarne kanali defekt võib sisaldada

Ravi parandab oluliselt väljavaated laste atrioventrikulaarne kanali defekt. Kuid mõned lapsed, kes on korrigeeriv operatsioon võib ikka olla ohus hiljem elu

Mis juhtub atrioventrikulaarne kanali defekt

Tüsistused hilisemas elus

Mida sa saad teha

Küsimused küsige arstilt

Mida ootate oma arsti

pärast operatsiooni

rasedus

Sagedasteks sümptomiteks nende komplikatsioonide hulka

Täiendav operatsioon võib olla vajalik korrigeerida tüsistused atrioventrikulaarne kanali defekt.

Teie või teie laps võib nimetatud arst koolitatud südamehaiguste (kardioloog).

Ettevalmistused küsimuste loetelu aitab teil teha enamiku oma aega koos oma arstiga, ja tagada, et te ei kata kõiki punkte, mis on teile tähtis. Sest atrioventrikulaarne kanali defekt, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Lisaks küsimustele, et olete valmis nõu oma arsti, ärge kartke küsida teiste küsimuste ajal oma ametisse.

Arst võib küsida mitmeid küsimusi. Olles valmis vastama neile võivad lahkuda aeg minna üle punkte sa tahad rohkem aega veeta. Sul võib olla kippuvad küsimused nagu

Atrioventrikulaarne kanali defekt võib märgata enne sündi läbi ultraheli ja eriline südame pildistamine.

Pärast sündi ja sümptomite täielik atrioventrikulaarne kanali defekt on tavaliselt märgatav esimese paari nädala jooksul. Kui kuulata beebi süda, võib arst kuulda ebanormaalne whooshing heli (südamekahin) põhjustatud rahutu verevarustust.

Kui teie laps on tekkinud nähud ja sümptomid atrioventrikulaarne kanali defekt, võib arst soovitada

Operatsioon on vaja remontida täielikku ja osalist atrioventrikulaarne kanali defekte. Menetlus hõlmab sulgedes auk vaheseina ühe või kahe plaastrid. Plaastrid jääda südames püsivalt muutumas osa vaheseina nagu südame vooder kasvab nende üle.

Osalise atrioventrikulaarne kanali defekt, operatsioon eeldab ka remont mitraalklapi, nii et see sulgub tihedalt. Kui remont ei ole võimalik, siis klapp võib olla vaja vahetada.

Täieliku atrioventrikulaarne kanali defekt, operatsioon ka eraldamine ühe klapi kahte klapid, vasakul ja paremal pool remonditud vaheseina. Kui eraldades ühe ventiili ei ole võimalik, südameklapi asendamine võidakse vajada.

Kui südame defekt on parandatud edukalt teie laps on tõenäoliselt elada normaalset elu, sageli ei tegevuse piirangud.

Kuid teie laps vajab elukestva järelravi koos kardioloog koolitatud kaasasündinud südamehaigus. Teie kardioloog tõenäoliselt soovitada järelkontrolli eksami kord aastas või sagedamini, kui probleemid, nagu lekkiv südameklapi jäävad.

Teie laps võib olla vaja võtta ennetavaid antibiootikumid enne teatud hammaste ja teiste kirurgiliste protseduuride, kui ta

Antibiootikumid vältimiseks kasutada bakteriaalse infektsiooni limaskesta sobivalt (endokardiit).

Paljud inimesed, kellel on korrigeeriv operatsioon atrioventrikulaarne kanali defekti ei vaja täiendavat operatsiooni. Kuid mõned komplikatsioonid, nagu südameklapi lekib, võivad vajada ravi.

Naised, kes oli atrioventrikulaarne kanali defekt, mis oli kirurgiliselt korrigeerida enne mis tahes alaline kopsukahjustusi tekkis võib üldiselt oodata on normaalsete raseduste. Kuid raseduse ajal ei ole soovitatav, kui tõsine südame või kopsu kahju tekkis enne operatsiooni.

Hindamine kardioloog on soovitatav naistele remontida või parandamata atrioventrikulaarne kanali defekt, enne kui nad püüavad raseduse ajal.

Hoolitse lapse kaasasündinud südamerike võib olla hirmutav ja raske. Selleks, et aidata muuta see lihtsamaks

Kuigi igas olukorras on erinev, pea meeles, et paljud lapsed, kellel on kaasasündinud südame defekte kasvada elada tervislikku elu.

Atrioventrikulaarne kanali defekt üldiselt ei ole võimalik vältida.

Pärilikkus võib mängida rolli mõnede südame defekte. Kui teil on perekonnas esinenud südame defekte või kui sul on juba lapse kaasasündinud südamerike, rääkida geneetiline nõustaja ja kardioloog enne rasedust uuesti.

Immuniseerimine lastel punetiste vaktsiini on olnud üks kõige tõhusamaid ennetavaid strateegiaid kaasasündinud südame defekte.

külastada oma arsti