atralin geel: kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed,

Mis on Atralin?

Atralin Gel 0,05% kasutatakse paikseks raviks hariliku akne. Renova marki tretinoiinil kasutatakse, et vähendada välimuse trahvi kortse ja laiguline naha värvimuutus, ja teha töötlemata näonaha tunda sujuvam.

Atralin võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Vältida kokkupuudet päikesevalguse või kunstliku UV-kiirte (solaariumi). Atralin võib muuta teie naha tundlikumaks päikesevalguse ja tulemuseks võib olla päikesepõletus. Kasutage päikesekreemi (minimaalne SPF 15) ja kandma kaitseriietust, kui peate olema väljas päikese käes. Vältige Atralin silma, suu ja nina või huuled. Kui seda ei saa ühtegi neist valdkondadest, peske veega. Ärge kasutage Atralin päikese-, tuulepõletatud, kuiv, lõhenenud, ärritunud või vigastatud nahal. Samuti vältige seda ravimit haavadele või ekseema piirkondades. Oodake, kuni need tingimused on paranenud enne Atralin.

oluline info

Kasutage seda ravimit nii mitu päeva, kui see on välja kirjutatud teile isegi siis, kui te arvate, see ei tööta. See võib kesta nädalaid või kuid kasutamise enne märkate paranemist oma nahal. Kui kasutate Atralin ravida akne, võib teie seisund veidi halvem lühikest aega, kui esimest korda hakata kasutama ravimeid. Helistage oma arstile, kui nahaärritust muutub tõsiseks või kui teie akne ei parane jooksul 8 kuni 12 nädalat.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Te ei tohiks kasutada Atralin kui te olete allergiline tretinoiinil.

Valitsus raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas Atralin kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Enne Atralin

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ei ole teada, kas tretinoiinil aktuaalne eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Ärge võtke suhu. Atralin on mõeldud kasutamiseks ainult nahal. Ärge kasutage seda ravimit lahtistele haavadele või päevitunud tuulepõletatud, kuiv, lõhenenud või ärritatud nahal.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Peske käsi enne ja pärast kohaldamisel Atralin. Pesta nahka Kerge, ravimata seebiga ja kuivata nahka õrnalt. Kanna kord päevas enne magamaminekut.

Pigista väike kogus geeli (umbes suurus hernes) oma sõrme. Kanna Atralin geel, kasutades õhuke kiht katta kogu kahjustatud ala. Smooth geel nahka.

Ärge pange Atralin geel, lähedal oma suu, silmade, nurkades nina, või lahtised haavandid. Hinnavahe geel eemal, mil need alad paneb geeli nahale.

Ärge kasutage rohkem Atralin geel, kui arst on määranud. Ärge kasutage geeli sagedamini kui arst on teile rääkinud. Kasutades liiga palju geeli võib ärritada või suurendada ärritust nahale, ja ei anna kiiremini või paremaid tulemusi.

Sa ei pruugi näha paranemist kohe. Atralin Gel paremini sobida mõnede patsientide kui teised.

Ära pese töödeldud piirkonnas vähemalt 1 tund pärast kohaldamisel Atralin. Vältige teisi nahahooldusvahendeid töödeldud piirkonnas vähemalt 1 tund pärast taotluse esitamist.

Atralin tuleb kasutada osana täielik nahahoolduse programm, mis sisaldab vältides päikesevalgus ja kasutades efektiivse päikesekaitse ja kaitseriietust.

Kasutage seda ravimit kogu ettenähtud aja jooksul, isegi siis, kui te arvate, see ei tööta.

See võib kesta mitu nädalat, enne kui märgata paranemist oma nahal. Jätkake ravimi kasutamist vastavalt juhistele ja rääkige oma arstiga, kui sümptomid ei parane. Kui kasutate Atralin ravida akne, võib teie seisund veidi halvem lühikest aega, kui esimest korda hakata kasutama ravimeid.

Helistage oma arstile, kui nahaärritust muutub tõsiseks või kui teie akne ei parane jooksul 8 kuni 12 nädalat.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Hoida pudel tihedalt suletuna, kui seda ei kasutata.

Atralin geel on tuleohtlik. Ärge kasutage seadet suure kuumuse või lahtise leegiga. Ära suitseta, kuni geel on täielikult kuivanud nahale.

Kasutage vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Kuidas ma peaksin kasutama Atralin?

Vältida kokkupuudet päikesevalguse või solaariumist. Atralin võib sind päikesepõletuse kergemini. Kanda kaitseriietust ja kasutada päikesekaitsekreemi (SPF 30 või kõrgem), kui olete väljas, isegi pilves ilmaga.

Vältige seda ravimit silma, nina, suu või kortsud nina.

Vältige naha tooted, mis võivad põhjustada ärritust, nagu karmid seebid, šampoonid, naha või puhastusvahendid, juuste värvimine või püsiva kemikaale, karvaeemaldusvahendid või vaha või naha tooted, millel on alkoholi, vürtside, adstringeerivate või lupja.

Vältige teiste ravimitega valdkondadele sa ravida Atralin, kui arst on määranud.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Atralin: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Loobuge Atralin ja helistage oma arstile, kui teil on

raske põletamine, kipitus või ärritus töödeldud nahk

raske punetus, turse, villid, koorimine või muul viisil töödeldud nahad

Teie nahk võib olla tundlikumad ilmastiku äärmused nagu külma ja tuule selle ravimi kasutamise ajal.

Ühine Atralin kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

Kerge soojust või kipitus, kus ravimit kasutati; või

värvuse muutused töödeldi nahka.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mis juhtub üleannustamise korral?

Ärge kasutage naha tooteid, mis sisaldavad Bensoüülperoksiid, väävel, resortsinool, või salitsüülhapet ei ole teisiti arst. Need tooted võivad põhjustada tõsiseid nahaärritust, kui seda kasutatakse Atralin.

Ei ole tõenäoline, et teised ravimid võtate suukaudselt või süstida saab mõjutada paikselt tretinoiinil. Kuid paljud ravimid võivad üksteisega suhelda. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid.

Mida tuleks vältida?

7.08.2014-06-09, 01:21:34

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Atralin kõrvaltoimeid

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Fotovananemine Skin tretinoiinil aktuaalne, Retin-A, Renova, Avita, Altinac, Tretin-X, Refissa

Akne doksütsükliin, klindamütsiini aktuaalne, erütromütsiin aktuaalne, tetratsükliin aktuaalne, minotsükliin, Accutane.See, tretinoiinil aktuaalne, isotretinoiini, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-tsükleeni

Millised teised ravimid mõjutavad Atralin?

Atralin (tretinoiinil aktuaalne)