atoopiline dermatiit (ekseem) ravi ja ravimid

Atoopiline dermatiit võib olla püsiv. Sa pead proovima erinevaid ravi üle kuu või aasta pärast seda kontrollida. Ja isegi kui te ravile reageerite, oma märgid ja sümptomid võivad naasta (põletatud).

See on oluline mõista, tingimusel alguses, siis võite alustada ravi. Kui regulaarne niisutav ja teiste eneseabi sammud ei aita, siis arst võib soovitada järgmist ravi ja ravimid

Ravimid

Valgusteraapia. Kõige lihtsamad valgusravi (valgusravi) hõlmab paljastades oma naha kontrollitud kogustes loodusliku päikesevalguse. Muud kasutada solaariumi UV-A (UVA) ja kitsas UVB üksi või koos ravimitega.

Kuigi tõhus pikaajaline valgusravi on kahjulikke mõjusid, sealhulgas naha enneaegset vananemist ja suurenenud risk haigestuda nahavähki. Nendel põhjustel, valgusravi ei kasutata imikute ja väikelaste. Rääkige oma arstiga plusse ja miinuseid valgusravi oma olukorda.

Ravi infantiilne ekseem sisaldab

Vaata oma lapse arstiga, kui need meetmed ei paranda lööve või kui lööve paistab nakatunud. Teie laps võib vajada retsepti ravim kontrollida lööve või nakkuse ravimiseks. Arst võib soovitada suulise antihistamiini aitavad vähendada sügelust ja põhjustada uimasust, mis võib olla abiks öist sügelemist ja ebamugavustunnet.

ravimeetodite

infantiilne ekseem