astreonaamiga sissehingamisel

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab astreonaamiga

Keemiline Klass: monobaktaam

Astreonaam töötab tappes bakterid või takistab nende kasvu. Kuid astreonaamiga ei tööta nohu, gripp või muud viirusnakkused.

astreonaamiga on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest astreonaamiga järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon astreonaamile või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju astreonaamiga sissehingamisel noorematele lastele 7-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju astreonaamiga sissehingamisel ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel.

Enne Kasutades astreonaamiga

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise astreonaamiga. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kasutage astreonaamiga ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Hoia kasutades astreonaamiga kogu ravi ajal, isegi kui teil või teie lapsel ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara.

astreonaamiga tuleks kasutada koos Altera® Nebulizer Süsteem. Inhaleeritud vedelik ja pihustit tulevad patsiendile juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Arst võib teile või teie lapsele täiendavaid ravimeid kasutada enne astreonaamiga sissehingamisel vedel, nagu bronhilõõgastiteks või mukolüütikumid. Bronhilõõgastid aitavad avada kopsud nii saate kergemalt hingata. Mukolüütikumid aidata selge lima kopsudesse. Järgige hoolikalt arsti juhiseid, kuidas kasutada oma ravimeid. Astreonaam sissehingamisel toimib paremini, kui kasutate kõiki oma ravimeid õiges järjekorras.

Et kasutada inhalatsioonilahuse

Annus astreonaami on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste astreonaamiga. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse astreonaamiga, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui teil või teie lapsel jääb annus vahele, siis võib ikka võtta kõik kolm päevane annus astreonaamiga nii kaua, kui annused on vähemalt 4 tundi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kõige parem on säilitada avamata viaali ja soolase ampules originaalpakendis külmkapis. Võite salvestada Avamata viaalid toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest, kuni 28 päeva. Ärge hoidke vedel segu pärast pulber on lahustunud.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused. See võimaldab oma arstiga, veendumaks astreonaamiga töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Õige kasutamine astreonaamiga

astreonaamiga võib põhjustada bronhospasmi, mis võib olla eluohtlik. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on tekkinud köha, hingamisraskused, hingeldus või vilistav pärast ravimi kasutamise.

Loobuge astreonaamiga ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel tekib nahalööve, nõgestõbi, näo, pigistustunne kurgus, või allergiline reaktsioon astreonaamile.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane või kui need süvenevad, pöörduge arsti poole.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal astreonaamiga

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kopsupõletik tsüstiline fibroos tsiprofloksatsiini astreonaamiga, tseftasidiimist, piperatsilliinist, Tsilastatiini / imipeneemiga

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

astreonaamiga kõrvaltoimed

astreonaamiga

Intraabdominaalseks nakkus tsiprofloksatsiin, metronidasool, klindamütsiin Flagyl tseftriaksoonilahuseid

Naha ja struktuur nakkus tsiprofloksatsiin, asitromütsiini, Augmentin, Zithromax, cefdinir

 või minna liituda astreonaamiga tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.