astreonaamiga (sissehingamise) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Jätkake selle ravimi jaoks täielik ravi ajal, isegi kui teil või teie lapsel ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara.

Ravim tuleb kasutada ainult koos Altera® Nebuliseerivad süsteem. Inhaleeritud vedelik ja pihustit tulevad patsiendile juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Arst võib teile või teie lapsele täiendavaid ravimeid kasutada enne astreonaamiga sissehingamisel vedel, nagu bronhilõõgastiteks või mukolüütikumid. Bronhilõõgastid aitavad avada kopsud nii saate kergemalt hingata. Mukolüütikumid aidata selge lima kopsudesse. Järgige hoolikalt arsti juhiseid, kuidas kasutada oma ravimeid. Astreonaam sissehingamisel toimib paremini, kui kasutate kõiki oma ravimeid õiges järjekorras.

Et kasutada inhalatsioonilahuse

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui teil või teie lapsel jääb annus vahele, siis võib ikka võtta kõik kolm päevane annus seda ravimit nii kaua, kui annused on vähemalt 4 tundi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kõige parem on säilitada avamata viaali ja soolase ampules originaalpakendis külmkapis. Võite salvestada Avamata viaalid toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest, kuni 28 päeva. Ärge hoidke vedel segu pärast pulber on lahustunud.