Astelin ninasprei: kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed,

Mis on Astelin?

Astelin ninaspreid takistab aevastamine, sügelus, nohu ja muude nina sümptomid allergia. See ravim on mõeldud hooajaline allergia raviks täiskasvanutel ja lastel, kes on vähemalt 2 aastat vana, ja aastaringseks allergia täiskasvanute ja laste noortele kui 6 kuud vana.

Astelin võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

oluline info

Astelin võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik. Enne Astelin, rääkige sellest oma arstile, kui te kasutate regulaarselt koos teiste ravimitega unisekstegevaid (nt külmetus või allergia ravimid, rahustid, narkootilised valuvaigistid, unerohi, lihaslõdvestajad ja ravimid haigushoogude, depressiooni ja ärevuse). Nad saavad lisada põhjustatud unisust Astelin.

Alkoholi tarvitamine võib suurendada teatud kõrvaltoimed Astelin. Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane või kui need süvenevad kasutades Astelin. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile, kui teil on kiire või ebaühtlane südametegevus, survetunne rinnus või kui te hingeldus.

Te ei tohiks kasutada Astelin kui te olete allergiline aselastiinil.

Veendumaks Astelin ninasprei on ohutu, siis öelge seda oma arstile kõikidest oma tervisliku seisundi kohta.

Enne ravimi võtmist

Ei ole teada, kas Astelin ninasprei kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Ei ole teada, kas aselastiiniga nina eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Kasutage Astelin ninasprei täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Kui soovid kasutada ninasprei

Blow oma nina õrnalt. Hoidke pea püsti ja pange otsa pudeli ühte ninasõõrmesse. Vajuta oma teise ninasõõrmesse suletud sõrmega. Hinga kiiresti ja kergelt pihustada ravim ninna. Seejärel kasuta spray oma teise ninasõõrmesse.

Ärge löök nina vähemalt paar minutit pärast kasutamist ninasprei.

Kui spray satub silma või suhu või nahale, loputa veega.

Kui Astelin ninasprei ei ole kasutatud kauem kui 3 päeva, täitke pritsides kuni 6 pihustid õhku, eemal oma nägu, kuni tekib peen udu.

Vältige Astelin ninasprei silma või suhu.

Ärge laske laps kasutada Astelin ilma abita täiskasvanu.

Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane või kui need süvenevad.

Säilitada toatemperatuuril püstises asendis, eemal niiskusest ja kuumusest. Hoia tolmukate pritsimisotsikuga kui seda ei kasutata. Ärge laske seda ravimit külmutada.

Visake seda ravimit pärast olete kasutanud 200 pihustid, isegi kui seal on ikka meditsiinis pudelisse jäänud.

Tavaline annus täiskasvanutele on Astelin ninasprei allergiline riniit

0,1% spray: 1 või 2 pihustust kummassegi ninasõõrmesse kaks korda päevas; 0,15% spray: 1 või 2 pihustust kummassegi ninasõõrmesse kaks korda päevas või 2 pihustust kummassegi ninasõõrmesse kord päevas; Kasuta: Hooajaline allergiline nohu; 0,15% spray: 2 pihustust kummassegi ninasõõrmesse kaks korda päevas; Kasutamine: aastaringse allergilise nohu

Tavapärane Pediatric annus Astelin ninasprei allergiline riniit

2-5 aastat; 0,1% spray: 1 pihustus kummassegi ninasõõrmesse kaks korda päevas; 6 kuni 11 aastat; 0,1% spray ja 0,15% spray: 1 pihustus kummassegi ninasõõrmesse kaks korda päevas; Kasuta: Hooajaline allergiline nohu; 6 kuud kuni 5 aastat; 0,1% spray: 1 pihustus kummassegi ninasõõrmesse kaks korda päevas; 6 kuni 11 aastat; 0,1% spray ja 0,15% spray: 1 pihustus kummassegi ninasõõrmesse kaks korda päevas; Kasutamine: aastaringse allergilise nohu

Kasutage vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Kuidas ma peaksin kasutama Astelin?

Üledoos Astelin eeldatavasti ei oleks ohtlik. Pöörduge arsti attentionPoison Abi joone 222-1222, kui keegi on kogemata võtnud ravimeid.

See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik.

Alkoholi tarbimine on ka see ravim põhjustada kõrvaltoimeid.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni Astelin: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Loobuge ja helistage oma arstile, kui teil on

halvenemine allergia; või

märke kõrvapõletik (palavik, kõrvavalu või täis tunne, ei kuule, drenaaž kõrva, rahutus lapsel).

Ühine Astelin kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

uimasus, väsimus

palavik

ebatavaline maitse suus

aevastamine, nina ärritus, ninaverejooks

peavalu

Astelin doseerimisinfo

külmetushaiguse sümptomid nagu nohu, aevastamine, köha, kurguvalu

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

oksendamine

kõrvapõletik; või

Mis juhtub üleannustamise korral?

nahalööve.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Astelin?

Kasutades seda ravimit teiste ravimitega unisekstegevaid võib halvendada selle mõju. Küsige oma arstiga enne Unerohi, narkootilisi valuvaigisteid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

Teised ravimid võivad suhelda aselastiiniga nina, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

9.01.2015-03-09, 06:04:56

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Allergiline nohu prednisooni metasiini, Zyrtec, flutikasoon- nina, loratadiini Flonase, Benadryl montelukasti tsetirisiin, Singulair, triamsinolooni, Claritine, deksametasooni, difenhüdramiini metüülpredniso-, Phenergan, Nasonex feksofenadiin, budesoniidi nina, Allegra, Decadron, kloorfeniramiin, Medrol Dosepak aselastiini nasaalne

Astelin kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Astelin?

Astelin (aselastiiniga nina)