astagraf xl

Suurenenud vastuvõtlikkus infektsioonidele ja võimaliku arengu lümfoomi ja teistesse pahaloomulistesse kasvajatesse Immuunsupressioon võib tingida. Kasuta Astagraf XL (TM) on maksasiirdamine ei ole soovitatav, sest suurenenud suremust täheldati naissoost maksasiirdamispatsiendiga kliinilises uuringus. Ainult arstid immunosupressiivse ravi kogemustega ja juhtimine siirdatud organiga patsientidel tuleb ette, ja neil peaks olema täielik teave eeldus järelmeetmete patsiendi.

Suurenenud Risk raskete infektsioonide ja pahaloomuliste kasvajate takroliimuse pikendatud vabanemisega tabletid või muud immuunosupressandid et vajada haiglaravi või surm.

Kasutab Astagraf XL

Therapeutic Klass: Immuunsüsteemi vähendavaid

Farmakoloogilise Klass: Kaltsineuriin inhibiitor

Kui patsient saab elundi siirdamist, keha valgete vereliblede püüab vabaneda (lükata) siirdatud elundi. Takroliimus toimib immuunsüsteemi pärssiv takistada valgete vereliblede üritab vabaneda siirdatud elundi.

Takroliimus on väga tugev ravim. See võib põhjustada kõrvaltoimeid, mis võivad olla väga tõsised, nagu probleeme neerudega. Samuti võib vähendada organismi võimet võidelda infektsioonidega. Teie ja teie arst peab rääkima kasu see ravim kui ka riskid kasutamist.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi ei kuulu konkreetselt toote märgistusel, takroliimus kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Enne Kasutades Astagraf XL

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga takroliimus lastel maksa siirdamine.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus avaldub takroliimuse lastel neeru- ja südamesiirdamist. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga takroliimus eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on neerud, maks, või südameprobleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine patsientidele protokollitud.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad takroliimus. See ei pruugi olla omased Astagraf XL. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem või vähem seda ja ei võta seda sagedamini kui teie arst määras. Kasutades liiga palju kasvab tõenäosus kõrvaltoimete, kasutades liiga vähe võib põhjustada te keeldute siirdatud organi.

See ravim on kaasas ravimi juhendis ja patsiendi infolehte. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Seda ravimit alati kasutada koos teiste ravimitega. Veenduge, et mõista, kui võtta kõik oma ravimid päeva jooksul. Arst annab teile igapäevast kava ravimi manustamist.

Te võite võtta kiiresti vabastavate kapslite koos toiduga või ilma. Aga võta see samamoodi iga kord.

Õige kasutamine takroliimuse

Kui te kasutate pikatoimelist kapsel

Kui kasutate laiendatud vabastav tablett

Sa ei tohi süüa greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit. Greip ja greibimahl kasvab summa meditsiini organismis.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Sa oleks võinud võtta ravimit oma ülejäänud elu, et vältida äratõukereaktsiooni siirdamist.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse Astagraf XL ™ või Envarsus XR® ja see on vähem kui 14 tundi pärast ettenähtud ajal, võtke vahelejäänud annust kohe. Kui üle 14 tunni on möödunud ettenähtud ajal, ärge vahelejäänud annust ja tagasi tavalise graafiku järgmisel päeval.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Astagraf XL

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib suureneda risk saada nahavähk või vähi lümfisüsteemi (lümfoom). Rääkige oma arstile, kui teil on mure selle riski.

Kasuta päikesekaitse vahendite või päikesekreemi vedelikud päikesekaitsefaktor (SPF) vähemalt 15 regulaarselt, kui olete väljas. Kanda kaitseriietust ja mütsid ja jääda otsese päikesevalguse kella 10:00 ja 15:00. Vältida päikeselambid ja solaariumid.

Astagraf XL kõrvaltoimed

Astagraf XL (takroliimus)

See ravim võib suurendada infektsioonide tekkeriski tõttu. Vältida lähedal inimesi, kes on haiged, kui te kasutate seda ravimit. Peske käsi sageli. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid infektsiooni Enne ravimi kasutamist. Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud infektsioon, mis ei lähe ära või infektsioon, mis hoidis tagasi tulla.

Kuigi sa ravitakse takroliimus ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Takroliimus võib alandada organismi vastupanuvõimet ja vaktsiin ei pruugi töötada nii hästi või võite saada nakkuse vaktsiini tähendas, et takistada. Lisaks ei peaks sa ümber teisi isikuid, kes elavad oma majapidamises, kes saavad elusvaktsiinide sest on olemas võimalus, võiksid nad läbida viiruse teile. Mõned näited elusvaktsiinideks hulka leetrite, mumpsi, gripp (nina gripivaktsiini), polioviirus (suulises vormis), rotaviiruse ja punetiste. Ärge neile lähedal ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

See ravim võib suurendada oma riski arendamiseks haruldaste ja raskete viiruse nakkusest BK polüoomiviiruselt viirus. See viirus võib mõjutada teie neerude tööd ja põhjustada siirdatud neeru ebaõnnestuda. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: verine uriin, vähenenud sagedust või uriini hulk, suurenenud janu, isutus, alaselja või pool valu, iiveldus, näo, sõrmed, või sääred, hingamisraskused, ebatavaline väsimus või nõrkus, oksendamine või kaalutõusu.

See ravim võib suurendada riski haigestuda tõsine ja haruldaste ajuinfektsioonist nimetatakse progressiivne multifokaalne leukoentsefalopaatiaks (PML). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: nägemishäired, koordinatsiooni kadumine, kohmakus, segadus, mälukaotus, rääkimisega raskusi mõistmisel mida teised ütlevad või nõrkus jalgades.

See ravim võib suureneda risk mao probleem nimega seedetrakti perforatsiooni. Rääkige oma arstile, kui teil on mure selle riski.

See ravim võib põhjustada tõsiseid närvisüsteemi probleemid. Rääkige oma arstile, kui teil on järgmised sümptomid selle ravimi kasutamise ajal: nägemise hägustumine, pearinglus, peavalu, psüühikahäired, krambid, kõrge vererõhk või kiire südametegevus.

Hüperkaleemia (kõrge kaaliumisisaldus veres) võivad tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kõhuvalu või kõhuvalu, segadus, hingamisraskused, südame rütmihäired, iiveldus või oksendamine, närvilisus, tuimus või surin kätes, jalgades, või huulte või nõrkus või raskustunne jalgades.

Takroliimus võib põhjustada seisund, mida nimetatakse Erütroblastopeenia (IEA). See on väga harva esinev seisund, kus keha enam muudab vere punaliblede ja patsiendil on raske aneemia. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on palavik ja kurguvalu, kahvatu nahk, ebatavaline veritsus või verevalumid või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Elundite siirdamine, tagasilükkamine Profülaktika asatiopriinist, takroliimus, tsüklosporiin, mükofenolaatmofetiili, CellCept’iga Imuran, Prograf’iga siroliimus everoliimus Rapamune, Neoral, Gengraf, Sandimmune, Zortress, Daklitsumabi, Azasan, Envarsus XR, Basiliximabi Zenapax, Simulect

 või minna liituda Astagraf XL tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.