aspiriin ja dipüridamool (suukaudne) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, veendumaks, et see ravim ei tööta korralikult ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Aspiriin ja dipüridamooli koostisega pakkuda paremat kaitset trombide moodustumist kui kumbki kasutatavad ravimid üksi. Kuid verejooksu risk võib suureneda ka. Et vähendada verejooksu

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist äkki. Püsti aeglaselt võivad aidata. Kui see probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Vältige alkoholi joomist, kui te kasutate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.