aspiriin allergia: millised on sümptomid?

Reaktsioonid aspiriin on ühised. Kui teil on aspiriin allergia või tundlikkus, siis võib olla ka reaktsioon mittesteroidsed põletikuvastased ained (MSPVA), sealhulgas ibuprofeen (Advil, Motrin IB, jt) ja naprokseen (Aleve, jt).

Aspiriin allergia; aspiriini allergia või tundlikkus, või reaktsioon mittesteroidsed põletikuvastased ravimid, võib põhjustada sümptomeid, mis ulatuvad kergest kuni raske. Reaktsioonid üldiselt tekkida mõne tunni selle tarvitamist. Need võivad sisaldada

Kui teil on astma, ninapolüüpe, krooniline sinusiit või krooniline nõgestõbi (urtikaaria), sa oled suurem risk, millel on reaktsioon aspiriini või MSPVA-d. Kui reaktsioon toimub, siis võib halvendada nende haiguste sümptomitest.

Mida saab teha, võttes astma või teist nendest tingimustest ei garanteeri sul on reaktsiooni või mida peaks vältima aspiriini ja teiste mittesteroidsete põletikuvastaste ravimitega. Siiski, kui olete kunagi olnud raske reaktsioon NSAID või oled kindel oma reaktsiooni, see on parim, et vältida kõiki mittesteroidsed põletikuvastased ravimid – kas teil on üks neist tingimustest või mitte.

Pea meeles, et aspiriin ja teised mittesteroidsed põletikuvastased ravimid leidub palju üle leti ravimid – nii märgistust hoolikalt. Kui kahtlete, kas ravim sisaldab NSAID, pidage nõu oma arsti või apteekriga midagi. See võib olla OK saad kasutada paratsetamooli (Tylenol, jt) kui alternatiiv, kuid pidage nõu oma arsti esimene veendumaks, et see on ohutu teie jaoks.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid ravimeid reaktsiooni, eriti kui see on raske. Sest tõsine reaktsioon, võib tekkida vajadus minna arsti juurde, kes on spetsialiseerunud diagnoosimiseks ja raviks seda tüüpi reaktsiooni (allergoloog / immunoloog).

koos

külastada oma arsti

Hives; nahasügelus; Nohu; Red silmi huulte, keele või näo köha, vilistav hingamine või õhupuudus; anafülaksia – haruldane, eluohtlik allergiline reaktsioon