Asmanex: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Asmanex?

Asmanex kasutatakse selleks astmahood. See ei ravi astmahoo mis on juba alanud.

Asmanex võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Ärge kasutage Asmanex raviks astmahoo mis on juba alanud. See ei tööta piisavalt kiiresti. Kasutage ainult kiiresti tegutsedes sissehingamisel ravi.

oluline info

Pöörduge arsti poole, kui te arvate, kõik oma astmaravimistest ei tööta nii hästi kui tavaliselt. Suurenenud vajadus ravimi võiks olla varajane märk tõsise astmahoog.

Te ei tohiks kasutada Asmanex kui te olete allergiline mometasooniga või piimavalke.

Veendumaks Asmanex on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

glaukoomi või kae; või

Enne Asmanex

Kui te ei ole haige või oli nakatumise tahes.

Valitsus raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas Asmanex kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ei ole teada, kas mometasooniga eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Asmanex võib mõjutada lapse kasvu. Rääkige oma arstiga, kui te arvate, teie laps ei kasva normaalne kiirus ravimise ajal.

Ära anna Asmanex lapsele noorem kui 4 aastat vana ilma arsti poole.

Pikaajaline steroidide kasutamine võib põhjustada luu kadu (osteoporoos), eriti siis, kui te suitsu, kui te ei kasuta, kui sa ei saa piisavalt D-vitamiini või kaltsiumi oma dieeti, või kui teil on osteoporoosi esinemine perekonnas. Räägi oma arstiga teie osteoporoosi risk.

Kasutage Asmanex täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Asmanex ei tööta piisavalt kiiresti ravida astmahoo. Kasutage ainult kiiresti tegutsedes sissehingamisel ravim astmahoo.

Pöörduge arsti poole, kui te arvate, kõik oma astmaravimistest ei tööta nii hästi kui tavaliselt. Suurenenud vajadus ravimi võiks olla varajane märk tõsise astmahoog.

Asmanex kaasas pulbrina et eellaaditakse spetsiaalse inhalaatori (Twisthaler). Seade toob mõõdetud annus mometasooniga kui pihu pulber iga kord, kui inhalaatorit kasutada.

Sul võib olla või mitte olla tunda või maitse seda pulbrit suhu samal ajal inhalaatori kasutamist. Ärge võtke annuseid, kui te ei tunne või maitse pulber. Rääkige oma arstile või apteekrile, kui te arvate, et teie inhalaator ei tööta korralikult.

See võib kesta kuni 2 nädalat enne haigusnähtude parandada. Jätkake ravimi kasutamist vastavalt juhistele ja rääkige oma arstiga, kui sümptomid ei parane pärast 2-nädalast ravi.

Et vähendada võimalust arendada seennakkus suus, loputatakse veega pärast kasutades Asmanex. Ärge neelake.

Astma sageli ravitakse ravimite kombinatsiooni. Kasutage kõiki ravimeid mida arst. Loe ravimi juhendis või patsiendi juhiseid iga ravimit. Ärge muutke ravimi annuseid ega ajakava ilma arstiga nõu.

Teie annus võib muutuda, kui teil on operatsioon, on haige, on stress, või on hiljuti olnud astmahoo. Ärge muutke ravimi annust või ajakava ilma arstiga nõu.

Kui teil läinud Asmanex suukaudse (suukaudne) steroid, võib tekkida vajadus uuesti suulise ravimit, kui teil on stress või on astmahoog või muu erakorralise meditsiini. Kanda arsti hoiatus silt või läbi ID-kaardi märkides, et võib tekkida vajadus suulise steroid hädaolukorras.

Hoidke Asmanex toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Esmakordsel avamisel fooliumtaskust ja eemaldage inhalaator, kirjutab seadme kuupäeva. Visake inhalaatorit pärast 45 päeva, või annuse loendur näitab “00.”

Ärge peske inhalaatorit, et see ei saa märjaks. Puhastage huulikut puhta kuiva koe või lapiga pärast iga kasutamist.

Kuidas ma peaksin kasutama Asmanex?

Kasutage vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Asmanex võib nõrgestada immuunsüsteemi. Seda saab teha lihtsamaks haigestuma läheduses viibimisel, kes on haiged.

Vältida lähedal inimesi, kes on haiged või on infektsioonid. Helistage oma arstile ennetavat ravi, kui olete kokku puutunud tuulerõuged või leetrid. Need tingimused võivad olla rasked või isegi surmavad inimesed, kes kasutavad Asmanex.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Asmanex: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

vilistav hingamine, lämbumine, või teiste hingamishäirete pärast selle ravimi

nahalööve, verevalumid, raske kipitus, tuimus, valu, lihasnõrkus

muutusi kuju või asukoht kehal (eriti käed, jalad, nägu, kael, rinnad ja talje); või

halvenemist astma sümptomeid.

Ühine Asmanex kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

peavalu

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

suurenenud sinus allergia (nohu, kinnine nina, nina valu), kurguvalu, ninaverejooks

Mis juhtub üleannustamise korral?

lihaste või liigeste valu, seljavalu

kõht korrast ära

Mida tuleks vältida?

muutused menstruatsiooni; või

rämedus või hääl.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Asmanex kõrvaltoimeid

Teised ravimid võivad suhelda Asmanex, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

7.02.2014-09-08, 00:19:21

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Astma, hooldus SYMBICORTiga, albuterooliga, flutikasoon- montelukasti Singulair, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA metüülpredniso-, budesoniidi, Dulera, teofülliin, Xopenex, Proventil, Breo Ellipta, Qvar, Flovent, Medrol Dosepak, Ventolin HFA, Medrol, mometasooniga, tiotroopium, raku-Medrol, Proventil HFA, salmeterooli

Millised teised ravimid mõjutavad Asmanex?

Asmanex Twisthaler (mometasooniga)