asitromütsiini (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Asitromütsiinil kasutatakse teatud bakteriaalsete nakkuste raviks paljudes erinevates kehaosades. See ravim võib maskeerida või edasi lükata sümptomid süüfilis. See ei ole efektiivsed süüfilis infektsioonid.

Asitromütsiinil kuulub ravimite klassi, mida nimetatakse makroliidantibootikumidega. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid see ravim ei toimi nohu, gripp või muud viirusnakkused.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Pulber; Tablet; pulber, Extended Release; Kapsli

Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud, et ravi sinusiit lastel ja väikelastel on nooremad kui 6 kuu vanuselt. Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju asitromütsiini raviks sinusiit lastel või ravida kopsupõletikku noorematele lastele 6 kuu vanuselt.

Allergia

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju asitromütsiini suukaudse suspensiooni ja tablettide raviks neelupõletik või kurgumandlite lastel alla 2-aastastel lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

pediaatriline

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga asitromütsiini eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus südame rütmihäirete (nt torsade de pointes), mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega asitromütsiini.

vanurite

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Doseerimine

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Te võite võtta Zithromax® suukaudsete vedelate või tablette koos toiduga või ilma.

Loksutada pudeli Zithromax® suukaudsete vedelate enne iga kasutamist. Mõõda annus korrektselt tähistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Mõõda laiendatud vabastav suukaudne vedelik märgitud mõõtelusikas, süstal või tassi. Teie või teie laps peavad seda ravimit võtta 12 tunni jooksul pärast seda on segatud veega. See on kõige parem võtta pikatoimelist suukaudsete vedelate tühja kõhuga või vähemalt 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki. Kui teie laps ei kasuta kogu ravim pudelis, see ära visata pärast annad annust.

Kui teie või teie laps oksendab ühe tunni jooksul, võttes pikatoimelist suukaudsete vedelate helistage kohe oma arstile, et näha, kas ravimit rohkem vaja.

vahelejäänud annus

Jätkake selle ravimi jaoks täielik ravi ajal, isegi kui teil või teie lapsel ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara.

ladustamine

Kui te võtate alumiiniumi või magneesiumi sisaldavaid antatsiide, ei võta neid samal ajal, et te võtate Zithromax®. Need ravimid võivad hoida asitromütsiini toimet. Samas saab võtta antatsiide koos Zmax®.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Mitte hoida külmkapis või sügavkülmas pikatoimelist suukaudsete vedelate. Pärast vee lisamist pulbrile, kasutada annust 12 tunni jooksul ja minema viskama kasutamata jäänud vedelik pärast annuse.

Võite salvestada suulise toatemperatuuril vedel või külmkapis. Ärge külmutage pudel. Ärge hoidke vedelat ravimit kauem kui 10 päeva. Viska ära kõik kasutamata vedelik ju annused on lõpetatud.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, lööve; häälekähedus; õhupuudus; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, või suus pärast ravimi võtmist.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused; raske akne või nahalööve; haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on valu või hellus on ülakõhus; hele väljaheide; tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Asitromütsiinil võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate selle ravimi kasutamist. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil või teie lapsel on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

See ravim võib põhjustada muutusi südame rütmi, nagu seisund, mida nimetatakse QT pikenemist. See võib muuta viisi, kuidas süda lööb ja põhjustada minestamist või tõsiseid kõrvaltoimeid mõnedel patsientidel. Võta kohe oma arstile, kui teil või teie lapsel on sümptomid südame rütmihäirete, nagu kiired, või ebaregulaarne südametegevus.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.