asitromütsiini (silma manustamisel) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud. See ravim ei ole pikaajaliseks kasutamiseks.

Kui soovid kasutada silmatilku

Selleks, et aidata selgitada oma silmapõletik täielikult vaigistamiseks kasutab seda ravimit täieliku ravi ajal, isegi kui teie sümptomid kadusid ja isegi siis, kui te end paremini tunnete pärast mõne esimese annuse. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

ladustamine

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Hoidke avamata pudelis külmkapis. Mitte külmutada. Kui ravim on avatud, siis võib seda säilitada külmkapis või suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse eest kuni 14 päeva.

Küsige oma arstilt, kuidas peaks käsutada mõnda ravimit te ei kasuta. Viska ära kõik kasutamata ravim pärast 14 päeva.