aselastiiniga nina

Therapeutic Klass: Nina Agent

Kasutab aselastiiniga

Farmakoloogilise Klass: Antihistamiinikumi

Aselastiin on antihistamiin. See pärsib aine mõju histamiini, mis toodetakse organismis. Histamiin võib põhjustada sügelust, aevastamist, nohu ja vesised silmad.

aselastiiniga on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe aselastiin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon aselastiiniga või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga aselastiiniga ninasprei lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust aselastiiniga nina ei ole kindlaks tehtud, et ravida sesoonne allergiline riniit lastel alla 2-aastastel ja aastaringse allergilise nohu lastel alla 6 kuu vanused.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju aselastiiniga ninasprei ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide aselastiin ninasprei.

Enne Kasutades aselastiiniga

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate aselastiiniga, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades aselastiin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades aselastiiniga mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise aselastiiniga. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kasutage aselastiiniga ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

aselastiiniga tavaliselt kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

aselastiiniga on ette nähtud kasutamiseks ainult nina. Ära saa midagi see oma silma või suhu. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha veega ja pöörduge arsti poole kohe.

Ärge kasutage aselastiiniga muul nina probleem, ilma et kontrollida oma arstiga.

Kui soovid kasutada spray

Annus aselastiini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid aselastiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse aselastiiniga, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine aselastiiniga

Hoidke pudelit püstiasendis pump tihedalt suletuna.

Arst peab kontrollima teie või teie laps regulaarsetel visiitidel mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud aselastiiniga. Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

aselastiiniga lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis paneb sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate aselastiiniga.

aselastiiniga võivad mõned inimesed tunda peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Isegi kui kasutada enne magamaminekut, siis võivad mõned inimesed tunda unisust või uimasust tõustes. Veenduge, et teate kuidas reageerite aselastiinil enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Hoia spray eemale silmad, sest aselastiiniga võib põhjustada ärritust või ähmane nägemine. Sulgeda silmad, kui te kasutate aselastiiniga võib aidata hoida seda välja oma silmad.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal aselastiiniga

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

aselastiiniga kõrvaltoimed

aselastiiniga nina

Allergiline nohu prednisooni metasiini, Zyrtec, flutikasoon- nina, loratadiini Flonase, Benadryl montelukasti tsetirisiin, Singulair, triamsinolooni, Claritine, deksametasooni, difenhüdramiini metüülpredniso-, Phenergan, Nasonex feksofenadiin, budesoniidi nina, Allegra, Decadron, kloorfeniramiin, Medrol Dosepak , levotsetirisiinil