Asacol

Kasutab Asacol

Therapeutic Klass: Seedetrakti Agent

Keemiline Klass: Salitsülaat, Non-Aspiriin

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutus ei sisaldu toote märgistamist, mesalamin kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga Delzicol® raviks kergelt või mõõdukalt aktiivne haavandiline koliit lastel 5-aastased ja vanemad. Ohutus ja efektiivsus ei ole lastel alla 5-aastased ja ennetamiseks haavandiline koliit lastel. Siiski puudub saadaval preparaat aastastele lastele kui 12-aastased. Delzicol® kasutatakse haavandilise koliidi laste 12-aastased ja vanemad.

Enne Kasutades Asacol

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ASACOL® HD, Lialda® või Apriso ™ lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga mesalamin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus verehaiguste ja vanusega seotud neeruhaigus, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide mesalamin.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad mesalamin. See ei pruugi olla omased Asacol. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke seda sagedamini, ja ei võta seda kauem, kui arst on tellitud. Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata.

Hoia ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Ärge jätke ühtegi annust.

Sa peaksid võtma Lialda® viivitatud vabanemisega tabletid koos toiduga. Kõik muud marki kapsleid ja tablette võib võtta koos toiduga või ilma.

Neelake kapsel või tablett tervelt. Ärge avage, purustada, närida ega see enne neelamist.

Kui te kasutate hilinenud vabastav kapsel, pikatoimelist kapsel või hilinenud vabastav tablett, osa kapsel või tablett võib imenduda teie väljaheide pärast keha on imendunud ravimi. Võtke ühendust oma arstiga, kui see juhtub sagedamini kui 1 või 2 korda.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine mesalamin

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke viivitatud vabanemisega kapslid või hilinenud vabastavad tabletid on tihedalt suletud mahutis, mis kaitseb neid niiskuse eest.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Uriini või vereproove võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kõhuvalu või kõhuvalu, verine kõhulahtisus, krambid, palavik, peavalu või lööve, kui te kasutate seda ravimit. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse mesalamin indutseeritud ägeda talumatus sündroom.

Ärge võtke antatsiidid (nt Amphojel®, Maalox®, Mylanta®, Tums®), kui te võtate Apriso ™ pikendatud vabanemisega kapslitena. Kasutades neid ravimeid koos võib muuta ravimi kogust, mis vabaneb organismis.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Asacol

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Asacol kõrvaltoimed

Asacol (mesalamin)

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Haavandiline koliit prednisooni Humira, deksametasoon, hüdrokortisoon aktuaalne, budesoniidi

Crohni tõbi Humira, budesoniidi, asatiopriinist, hüostsamiini Remicade, Lialda

Haavandiline koliit, Active hüdrokortisoon aktuaalne, budesoniidi, sulfasalazin, Lialda, mesalamin, Pentasa

Crohni tõbi, hooldus Humira, metronidasool, Flagyl, budesoniidi, asatiopriinist Remicade