Arthrotec: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Arthrotec?

Misoprostooli vähendab maohappe ja asendab kaitsva aineid maos, mis on vähendatud mittesteroidsed põletikuvastased ravimid.

Arthrotec kasutatakse raviks osteoartriit ja reumatoidartriit inimestel on kõrge risk mao- või seedetrakti haavandid.

Arthrotec võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

oluline info

Ärge kasutage Arthrotec kui te olete rase. Misoprostooli võib põhjustada sünnidefekte, nurisünnitus, enneaegse sünnituse või rebend emakas. Sul peab olema negatiivne rasedustest 2 nädala jooksul enne kui hakkate Arthrotec. Teil võib tekkida vajadus hakata võtma seda ravimit ainult 2. või 3. päeval normaalne menstruatsioon. Kasutage rasestumisvastaseid kui te kasutate Arthrotec.

Diklofenak võib suurendada oma riski surmaga lõppenud infarkt või insult, eriti kui kasutad seda pikaajaliselt või võtta suurtes annustes või kui teil on südamehaigus. Ärge kasutage Arthrotec vahetult enne või pärast südame bypass operatsioon (koronaararterite šunteerimine või KAŠ).

Te ei tohiks kasutada Arthrotec kui teil on aktiivne mao- või soolte.

Diklofenak võib põhjustada ka mao- või soolestiku verejooks, mis võib lõppeda surmaga. Need tingimused võivad tekkida täiesti ootamatult, kui te kasutate diklofenak, eriti vanematel inimestel. Te ei tohiks kasutada Arthrotec kui teil on aktiivne mao- või soolte.

Enne ravimi võtmist

Diklofenak võib suurendada oma riski surmaga lõppenud infarkt või insult, eriti kui kasutad seda pikaajaliselt või võtta suurtes annustes või kui teil on südamehaigus. Isegi inimesed, ilma südamehaigused või riskifaktorite võib olla insult või südameatakk, võttes samal ajal Arthrotec.

Ärge kasutage seda ravimit vahetult enne või pärast südame bypass operatsioon (koronaararterite šunteerimine või KAŠ).

Diklofenak võib põhjustada ka mao- või soolestiku verejooks, mis võib lõppeda surmaga. Need tingimused võivad tekkida täiesti ootamatult, kui te kasutate diklofenak, eriti vanematel inimestel.

Te ei tohiks kasutada Arthrotec kui te olete allergiline diklofenak või misoprostooliga või

kui teil on aktiivne mao- või soolte

kui te olete rase; või

kui teil on astma infarkt või raskekujuline allergiline reaktsioon pärast aspiriini või MSPVA.

Veendumaks Arthrotec on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

südamehaigused, kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase, diabeet, või kui te suitsu

ajalugu südameatakk, insult või tromb

ajalugu maohaavandid või veritsemine

astma

porfüüria (geneetiline ensüümi häire, mis põhjustab sümptomeid, mis kahjustab nahka ja närvisüsteemi)

maksa- või neeruhaigus; või

vedelikupeetust.

Ärge kasutage Arthrotec kui te olete rase. Arthrotec võib põhjustada sünnidefekte, nurisünnitus, enneaegse sünnituse või rebend emakas. Kasutage tõhusat rasestumisvastast raseduse vältimiseks, kui te kasutate Arthrotec. Rääkige oma arstile, kui te rasestute ravi ajal Arthrotec.

Sa pead tegema rasedustesti 2 nädala jooksul enne kui hakkate Arthrotec. Teil võib tekkida vajadus hakata võtma seda ravimit ainult 2. või 3. päeval normaalne menstruatsioon.

Ei ole teada, kas diklofenak ja misoprostooliga eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Võtke Arthrotec täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge võtke seda ravimit suuremates kogustes või kauem kui soovitatav. Kasutada väikseimat toimivat annust, mis on efektiivne teie seisund.

Kuidas ma peaksin Arthrotec?

Võtke Arthrotec koos toidu või piimaga vähendada seedehäired.

Tablett tuleb neelata tervelt. Ärge purustage, murdke ega närige tablette.

Ära jaga Arthrotec kellegi teisega, isegi kui neil on samad sümptomid sul on.

Kui kasutate Arthrotec pikaajaline, võib tekkida vajadus sagedase meditsiinilise testi oma arsti kabinetti.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Tavaline annus täiskasvanutele on Arthrotec Osteoartroosi

Diklofenak 50 mg-misoprostooliga 200 mcg: 1 tablett suu kaudu 3 korda päevas .; Maksimaalne annus: diklofenak 150 mg / päevas maohaavandita 200 mcg / annuses ja 800 mcg / päevas; Kommentaarid; -Monitor Vastuseks Esmane ravi ja kohandada annust ja see sobiks individuaalsetele vajadustele, kaaluda tiitrimist individuaalsete komponentide vajaduse korral .; -For Maohaavand ennetamise maohaavandita 200 mcg 3 korda päevas on terapeutiliselt ekvivalentne 200 mcg 4 korda päevas ja mõlemad on soodsamad kui 200 mcg 2 korda päevas .; -For Kaksteistsõrmiksoole haavandite ennetamiseks maohaavandita 200 mcg 4 korda päevas on soodsamad kui 200 mcg 2 või 3 korda päevas, kuid seda ei saa hästi talutav .; -For Patsientidel, kellel esineb talumatus: diklofenak 75 mg-misoprostooliga 200 mcg või 50 mg diklofenakki-misoprostooliga 200 mcg suukaudselt kaks korda päevas võib kasutada, kuid need raviskeemid on vähem tõhusalt ennetada haavandite .; Kasutamine: osteoartroosi patsientidel, kes vajavad kaitset mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandeid.

Tavaline annus täiskasvanutele on Arthrotec reumatoidartriidi

Diklofenak 50 mg-misoprostooliga 200 mcg suukaudselt 3-4 korda päevas; Maksimaalne annus: diklofenak 225 mg / päevas, misoprostooliga 200 mcg / annuses ja 800 mcg / päevas; Kommentaarid; -Monitor Vastuseks Esmane ravi ja kohandada annust ja see sobiks individuaalsetele vajadustele, kaaluda tiitrimist individuaalsete komponentide vajaduse korral .; -For Maohaavand ennetamise maohaavandita 200 mcg 3 korda päevas on terapeutiliselt ekvivalentne 200 mcg 4 korda päevas ja mõlemad on soodsamad kui 200 mcg 2 korda päevas .; -For Kaksteistsõrmiksoole haavandite ennetamiseks maohaavandita 200 mcg 4 korda päevas on soodsamad kui 200 mcg 2 või 3 korda päevas, kuid seda ei saa hästi talutav .; -For Patsientidel, kellel esineb talumatus: diklofenak 75 mg-misoprostooliga 200 mcg või 50 mg diklofenakki-misoprostooliga 200 mcg suukaudselt kaks korda päevas võib kasutada, kuid need raviskeemid on vähem tõhusalt ennetada haavandite .; Kasuta: Relief reumatoidartriidi patsientidel, kes vajavad kaitset mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandeid

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Vältida kokkupuudet päikesevalguse või solaariumist. Arthrotec võib sind päikesepõletuse kergemini. Kanda kaitseriietust ja kasutada päikesekaitsekreemi (SPF 30 või kõrgem), kui olete väljas.

Arthrotec doseerimisinfo

Vältige antatsiidide kasutamist ilma arstiga nõu. Kasuta ainult Antatsiidi arst soovitab. Mõned antatsiidid võivad raskendada keha absorbeerida Arthrotec.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada oma riski maoverejooksu põhjustatud diklofenak.

Vältida aspiriini või teiste mittesteroidsete põletikuvastaste ravimitega.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Küsige nõu arsti või apteekriga enne mõne külma, allergia või valuvaigisteid. Paljud ravimid saadaval käsimüügist sisaldavad aspiriini või teiste sarnaste ravimitega diklofenak. Võttes teatud toodete koos võivad põhjustada teil saada liiga palju seda tüüpi ravimeid. Kontrollige etiketilt, kas ravim sisaldab aspiriini, ibuprofeeni, ketoprofeeni või naprokseeni.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni Arthrotec: aevastamine, vesine või kinnine nina; hingeldus või hingamisraskused; lööve; näo, huulte, keele või kõri.

Pöörduge arsti poole, kui teil esinevad sümptomid südameatakk või insult: valu rinnus levib oma lõualuu või õla, äkiline tuimus või nõrkus ühel kehapoolel, ebaselge kõne, õhupuudus.

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Arthrotec?

Loobuge Arthrotec ja helistage oma arstile, kui teil on

esimene märk tahes nahalööve, ükskõik kui kerge

õhupuudus (isegi kerge pingutuse)

paisutamise või kiire kaalutõus

märke maoverejooksu – verine või tõrva meenutav väljaheide, veriköha või okse kohvipaksu

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimustunne, gripilaadsed sümptomid, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad)

neeruprobleemid – vähe või üldse mitte urineerimisel, valulik või raskendatud urineerimine, turse jalad või pahkluude, väsimus või hingeldus

madal punaste vereliblede arv (aneemia) – kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus, kiire südame löögisagedus, keskendumisraskused; või

raske nahareaktsioon – palavik, kurguvalu, turse näo või keele turse, põletavad oma silmi, nahka valu, millele järgneb punane või lilla nahalööve, mis levib (eriti näo või ülakeha) ja põhjuste villid ja koorimine.

Ühine Arthrotec kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

ebanormaalne vaginaalne verejooks

kõrvetised, seedehäired kõhuvalu, gaasi

iiveldus, oksendamine

kõhulahtisus, kõhukinnisus; või

peapööritust.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Küsige oma arstiga enne Arthrotec kui te võtate antidepressante, nagu tsitalopraam, estsitalopraam, fluoksetiin (Prozac), fluvoksamiin, paroksetiin (Paxil’it), sertraliin (Zoloft), trasodoonil või duloksetiini. Võttes kõik need ravimid koos mittesteroidsete põletikuvastaste võib põhjustada verevalumite või verejooksu tekkeks.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal diklofenak, eriti

tsüklosporiin

liitium

metotreksaat

Arthrotec kõrvaltoimeid

südame või vererõhuravimid, sealhulgas diureetikum ehk “vett pill”

suuline diabeedi ravim

Millised teised ravimid mõjutavad Arthrotec?

Arthrotec (diklofenak / misoprostooliga)

verevedeldaja – varfariin (tarvitamist Jantoven)

muud diklofenak – Cambia, Cataflam, Flector, Voltaren, Zipsor, Zorvolex

teised mittesteroidsed põletikuvastased ravimid – aspiriin, ibuprofeen (Advil, Motrin), naprokseen (Aleve), tselekoksiibi (CelebrexR), indometatsiin, meloksikaami ja teised; või

steroid meditsiin – prednisooni, deksametasooni ja teised.

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda diklofenak ja misoprostooliga, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

9.02.2015-09-02, 00:16:26

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Osteoartroos prednisooni, naprokseen, Cymbalta, aspiriin, ibuprofeen, meloksikaami, diklofenak, duloksetiini, CelebrexR, triamtsinoloon, Voltaren

Reumatoidartriit Humira, Plaquenil, hüdroksüklorokviini sulfasalazin, Enbrel Remicade, rituksaani, leflunomiidi rituksimaabiga, Vimovo, Duexis, Cimzia