Arthricare naistele aktuaalne

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Kasutab Arthricare Naistele

Neuralgia on valu, mis pärineb närvid pinna lähedal nahka. See valu võib tekkida pärast Herpes zoster (vöötohatis või postherpetic neuralgia). Kapsaitsiin aitab leevendada valu postherpetic neuralgia, kuid see ei ravi tingimus.

See ravim on saadaval nii üle leti (OTC) ja arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju kapsaitsiini lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kapsaitsiin eakatel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne Kasutades Arthricare Naistele

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad kapsaitsiin. See ei pruugi olla omased Arthricare naistele. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja kohaldada paikselt Qutenzaga ™ plaaster kahjustatud piirkonda.

Kui kasutate aktuaalne kreem, geel, kreem või salv neuralgia, lihasvalu või artriit, järgige ravimi etiketti.

Ole ettevaatlik, et mitte saada mingit ravimit silma, sest see võib põhjustada tugevat silmade ärritust. Kui ravimit ei saa oma silmi, pesta silmi veega ja pöörduge kohe oma arstile.

Kui kapsaitsiin saab näo, peanaha, või suus, see võib põhjustada põletustunnet. Pese need alad sooja (mitte kuuma) seebiveega.

Kui kasutate kreemi, geeli, losjooni või salvi

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui kasutate Qutenzaga ™ plaaster

Kui kasutate kreemi, geeli, losjooni või salvi

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine kapsaitsiini

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Arthricare Naistele

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Diabeetiline perifeerne neuropaatia Cymbalta, Lyrica duloksetiini pregabaliini kapsaitsiin aktuaalne, Nucynta ER, Tapentadooli, Zostrix

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon

Postherpeetiline neuralgia gabapentiin, Lyrica Neurontini, lidokaiini aktuaalne, pregabaliini Lidoderm, Gralise, Horizant

Arthricare Naistele kõrvaltoimed

kapsaitsiin aktuaalne