arrestiini

Ravimite klassi: oksendamist

Kasutab arrestiini

Farmakoloogilise Klass: Antikolinergilisi

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju lihasesisese trimetobensamiid lastel. Siiski, kuna see ravim toksilisuse, kasutada lastel on vastunäidustatud. Intramuskulaarsed trimetobensamiid ei tohiks kunagi kasutada lastel.

Puuduvad andmed selle kohta, kas risk trimetobensamiid põhjustatud kõrvaltoimeid on suurem eakatel. Siiski, kuna see ravim toksilisuse, siis tuleb kasutada ettevaatlikult, pärast vähem toksilised alternatiive on kaalutud ja / või ei olnud efektiivne. Soovituslik annus ei tohi ületada, ja tuleb patsienti ravi ajal hoolikalt jälgida.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades arrestiini

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad trimetobensamiid. See ei pruugi olla omased arrestiini. Palun lugege hoolikalt.

Trimetobensamiidi kasutatakse ainult leevendada või vältida iiveldust ja oksendamist. Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravim manustatakse tulistas ühte lihaseid.

Arst võib ainult teile mõned annustest kuni teie seisund paraneb, siis võib lüliti sul suulise ravim, mis toimib samal viisil. Kui teil on mingeid kahtlusi selles, rääkige oma arstiga.

Trimetobensamiid lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimeid heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigistit või narkootikumide; barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti poole enne mõnda nendest ravimitest, kui te kasutate trimetobensamiid.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Õige kasutamine trimetobensamiid

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Iiveldus / oksendamine prometasiin, lorasepaami hüdroksütsiin, Ativani ondansetroon, Zofran, meklisiin, Benadryl, difenhüdramiin, metoklopramiid Vistaril, Phenergan, Reglan, haloperidool, Haldol, prochlorperazine, Compazine, Atarax kloorpromasiinvesinikkloriidi, Antivert, Skopolamiini, Thorazine, perfenasiin, püridoksiin , Dramamine

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal arrestiini

Arrestiini kõrvaltoimed

trimetobensamiid